20:57:59 - یکشنبه 28 ژانویه 2018
مدارس کرمانشاه فردا دوشنبه، به علت یخبندان تعطیل شد
مدارس کرمانشاه فردا دوشنبه، به علت یخبندان تعطیل شد
به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، رضا محمودیان مدیرکل مدیریت بحران کرمانشاه، ضمن اعلام خبر تعطیلی مدارس کرمانشاه ۹ بهمن، ابراز داشت: به دلیل برودت هوا و یخبندان ناشی از برف شب گذشته فردا مدارس کرمانشاه در تمامی شهرستان‌ها به‌جز قصرشیرین تعطیل است. وی افزود: این تصمیم بر اساس پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر کاهش محسوس دمای

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، رضا محمودیان مدیرکل مدیریت بحران کرمانشاه، ضمن اعلام خبر تعطیلی مدارس کرمانشاه ۹ بهمن، ابراز داشت: به دلیل برودت هوا و یخبندان ناشی از برف شب گذشته فردا مدارس کرمانشاه در تمامی شهرستان‌ها به‌جز قصرشیرین تعطیل است.

وی افزود: این تصمیم بر اساس پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر کاهش محسوس دمای هوا گرفته‌شده است.

خبر جدید  پیشرفته‌ترین دستگاه آنژیوگرافی کشور راه اندازی می شود

محمودیان از مردم خواست جهت جلوگیری از افت یا قطع فشار گاز در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند.

گفتنی است که بارش برف در کرمانشاه طی عصر دیروز تاکنون به میانگین ۴٫۳ سانتیمتر رسیده است که این میزان بارش برف در کرمانشاه، در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با ۳۶ درصد کاهش و در بارش‌های سالیانه بلندمدت ۶۰ درصد کمبود مواجه بوده است.

خبر جدید  دولت باید خدمتگزاری به مردم را ثابت کند

بر اساس این گزارش، هواشناسی استان کرمانشاه از کاهش قابل‌ملاحظه دمای هوا در اکثر نقاط استان و بروز یخبندان که ناشی از بارش برف در کرمانشاه بوده است، خبر داد و اعلام کرد: کاهش دما در نواحی سردسیر استان ممکن است به ۶ تا ۱۰ درجه سانتی‌گراد برسد.

لازم به ذکر است که امروز یکشنبه هم مدارس کرمانشاه به دلیل بارش برف و سرما تعطیل بود.

خبر جدید  حفظ حقوق شهروندی زندانیان اولویت مهم نظام زندانبانی اسلامی است

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه