20:20:06 - یکشنبه 25 فوریه 2018
مدیرانی که به تعهد خود عمل نکنند جایی در مناسبات اداری ندارند
مدیرانی که به تعهد خود عمل نکنند جایی در مناسبات اداری ندارند
به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند عصر امروز یکشنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه اظهار داشت: باتوجه به وضعیت ویژه و بحران بیکاری در استان، از دستگاه‌ها و بانک‌ها توقع داریم نهایت انعطاف لازم را برای ایجاد اشتغال و رفع موانع تولید داشته باشند. استاندار کرمانشاه با بیان اینکه پاسخ‌های مردم استان

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند عصر امروز یکشنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه اظهار داشت: باتوجه به وضعیت ویژه و بحران بیکاری در استان، از دستگاه‌ها و بانک‌ها توقع داریم نهایت انعطاف لازم را برای ایجاد اشتغال و رفع موانع تولید داشته باشند.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه پاسخ‌های مردم استان به سوالات مرکز آمار ایران درخصوص بیکاری واقعی است، افزود: واقعا عمیق ترین نگرانی استان ما همین موضوع است.

بازوند تاکید کرد: در رشد نرخ بیکاری استان، همه مقصریم و این ماحصل عملکرد مدیران است. باید شرایط را به گونه ای تسهیل کنیم که واحدهای راکد احیا شوند تا بخشی از مشکل حل شود. مردم از ما توقع دارند و به هر شکلی که شده باید سال آینده نرخ بیکاری را کاهش دهیم. وضعیت نرخ بیکاری در استان یک فاجعه تاسف برانگیز است.

خبر جدید  بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور از پایانه‌های مرزی کرمانشاه

وی افزود: این میزهایی که ما به عنوان مدیر پشت آن نشسته ایم، اگر منفعت آن به زندگی مردم نرسد هیچ ارزشی ندارد. با بالا رفتن نرخ بیکاری، در واقع مسوولین به مردم ضرر می‌رسانند و من به عنوان استاندار از این بابت واقعا از مردم خجالت میکشم. 

بازوند بیان کرد:  در حضورهایی که میان مردم استان به مناسبت‌های مختلف مثل نمازهای جمعه دارم، تنها خواسته مردم از ما ایجاد اشتغال به ویژه برای جوانان است. هرچه آمار بیکاری بالاتر می‌رود جذب سرمایه گذار سخت تر میشود. 

خبر جدید  بازاریان کرمانشاه خواسته‌های خود را در چارچوب قانون دنبال می‌کنند

وی گفت: میثاق نامه ای که با مدیران استان برای ایجاد اشتغال امضا کرده ایم در پایان سال ارزیابی و نتیجه آن را به اطلاع مردم می‌رسانیم. مدیرانی که به تعهد خود عمل نکنند جایی در مناسبات اداری استان ندارند.

بازوند افزود: نرخ بیکاری ۲۵ درصدی استان یعنی یک زلزله دائمی و مستمر. اصلا نمی‌توانیم با این روال پاسخگوی مطالبات به حق مردمی باشیم. بیکاری ساختار خانواده های استان را به چالش کشیده است. از این بابت عذاب وجدان دارم.

خبر جدید  بانوان تاکسیران کرمانشاه تحت آموزش حقوق شهروندی قرار گرفتند

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه