به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه گفت: کشور در شرایط حساس و مهمی قرار دارد، با توجه به تهدید های آمریکا و دیگر دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران ما باید در این شرایط حساس تفکر امام(ره) سرلوحه کارهای خودمان قرار دهیم. این انقلاب را امام و مردم به ثمر رساندند، در میان مردم قرار بگیرید خصوصا در محله های حاشیه نشین، به خواسته های مردم پاسخ دهیم، همراه مردم باشیم، این یعنی تفکر امام. تفکر امام(ره) مردم داری بود.

خبر جدید  نامه مردم منطقه دورود فرامان و بیان مشکلات این منطقه

فرماندار کرمانشاه گفت: حضور پرشور مردم در مراسمات سالگرد ارتحال امام، راهنمایی روز جهانی قدس و عید فطر پیش رو باعث ناامیدی دشمنان اسلام و انقلاب می شود.

رنجبر در ادامه از تشکیل شورای برنامه ریزی استان برای جذب بودجه سال ۹۸خبرداد و افزود:۳۱ تیر ماه آخرین مهلت جذب اعتبارات عمرانی است، همه مدیران بایستی ریال به ریال اعتبارات مطلع باشند، از هیچ مدیری برگشت اعتبارات قابل قبول نیست. و ما تمام تلاش خود را برای جذب اعتبارات به کار گرفته ایم.

خبر جدید  صبح روز جمعه 10 خرداد؛ راهپیمایی روز جهانی قدس

فرماندار اشتغال را مهمترین دغدغه عنوان کرد وافزود: تلاش کنید دست متقاضی را بگیرید، امسال ۸۶ میلیارد تومان سهم اشتغال روستایی داریم که بیش از ۹۷ میلیارد تومان آن جذب شده است.

رنجبر ضمن تشکر از همت محیط زیست، بخشداری ها، دهداریها، بسیج و…گفت: بیش از ۸۷درصد آتش سوزی در مراتع را کاهش داشته ایم که جای تقدیر دارد.

خبر جدید  نخستین سمینار آموزشی مربیان مدارس فوتبال در کرمانشاه

انتهای پیام/ر