13:32:23 - دوشنبه 11 ژوئن 2018
مدیران کم کاری را به زور باید مجبور به انجام کار کرد
مدیران کم کاری را به زور باید مجبور به انجام کار کرد
چهاردهمین نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار و حضور مسؤولان ذی‌ربط استانی در سالن جلسات تدبیراستانداری برگزار شد. شعار سال: چهاردهمین نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار و حضور مسؤولان ذی‌ربط استانی در سالن جلسات تدبیراستانداری برگزار شد.هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در این نشست اظهار داشت: مدیری

چهاردهمین نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار و حضور مسؤولان ذی‌ربط استانی در سالن جلسات تدبیراستانداری برگزار شد.

شعار سال: چهاردهمین نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار و حضور مسؤولان ذی‌ربط استانی در سالن جلسات تدبیراستانداری برگزار شد.
هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در این نشست اظهار داشت: مدیری که دغدغه اشتغال نداشته باشد و نگران بحث بیکاری مردم نباشد به هیچ وجه نمی‌تواند مدیر خوبی برای مردم استانش باشد.

خبر جدید  نظام اسلامی ایران به خاطر علمای شیعه و سنی امنیت پایداری دارد

وی افزود: متاسفانه مدیران اینجا جمع شده‌اند که کار مردم را انجام ندهند و فقط سنگ‌اندازی کنند که این نوع عملکرد موجبات گلایه مردم را فراهم کرده است، ابراز گلایه از کم کاری مدیران استان طی مدت هشت ماهه تصدی من در این منصب از بس از مدیران کم کاری دیدم و به زور باید آنها را مجبور به انجام کارهای مربوطشان کنم از این وضع خسته شده‌ام.

خبر جدید  همه دستگاه‌ها در اجرای سند پیشگیرانه بیماریهای غیرواگیر کمک کنند

 استاندار  خطاب به مسئولان بانک‌ها گفت: باید برای خارج کردن واحدهای صنعتی از رکود تمام تلاش خود را بکار بگیرید، اگر شما کار انجام ندهید چه کسی می‌خواهد جوابگوی مردم بیکار استان کرمانشاه باشد، ظرف مدت ۴۸ ساعت باید نسبت به رفع مشکلات موجود  اقدامات لازم را انجام گیرد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، کدخبر: ۷۱۶۲۸۴ ، www.borna.news

خبر جدید  اطلاعیه دادسرای کرمانشاه در خصوص پرونده گلیم و گبه کرمانشاهان

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه