۱۳:۳۲:۲۳ - دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷
مدیران کم کاری را به زور باید مجبور به انجام کار کرد
مدیران کم کاری را به زور باید مجبور به انجام کار کرد
چهاردهمین نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار و حضور مسؤولان ذی‌ربط استانی در سالن جلسات تدبیراستانداری برگزار شد. شعار سال: چهاردهمین نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار و حضور مسؤولان ذی‌ربط استانی در سالن جلسات تدبیراستانداری برگزار شد.هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در این نشست اظهار داشت: مدیری

چهاردهمین نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار و حضور مسؤولان ذی‌ربط استانی در سالن جلسات تدبیراستانداری برگزار شد.

شعار سال: چهاردهمین نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار و حضور مسؤولان ذی‌ربط استانی در سالن جلسات تدبیراستانداری برگزار شد.
هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در این نشست اظهار داشت: مدیری که دغدغه اشتغال نداشته باشد و نگران بحث بیکاری مردم نباشد به هیچ وجه نمی‌تواند مدیر خوبی برای مردم استانش باشد.

وی افزود: متاسفانه مدیران اینجا جمع شده‌اند که کار مردم را انجام ندهند و فقط سنگ‌اندازی کنند که این نوع عملکرد موجبات گلایه مردم را فراهم کرده است، ابراز گلایه از کم کاری مدیران استان طی مدت هشت ماهه تصدی من در این منصب از بس از مدیران کم کاری دیدم و به زور باید آنها را مجبور به انجام کارهای مربوطشان کنم از این وضع خسته شده‌ام.

 استاندار  خطاب به مسئولان بانک‌ها گفت: باید برای خارج کردن واحدهای صنعتی از رکود تمام تلاش خود را بکار بگیرید، اگر شما کار انجام ندهید چه کسی می‌خواهد جوابگوی مردم بیکار استان کرمانشاه باشد، ظرف مدت ۴۸ ساعت باید نسبت به رفع مشکلات موجود  اقدامات لازم را انجام گیرد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، کدخبر: ۷۱۶۲۸۴ ، www.borna.news
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه