5:47:03 - یکشنبه 11 اکتبر 2020
مدیرکل جدید سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه معرفی شد
مدیرکل جدید سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه معرفی شد
 فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف ۲۸ هزار و ۵۰۰ عدد ماسک قاچاق با تلاش ماموران پلیس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ «حسین خوش اقبال» در این مراسم با اشاره به لزوم هم اندیشی، همفکری و همدلی و همراهی همکاران برای پیشبرد اهداف اظهارداشت: برگزاری نشست‌های مشورتی با کارکنان حوزه‌های مختلف این معاونت سبب مشارکت بیشتر و مطلوب در فرآیند‌های تصمیم گیری و تصمیم سازی خواهد شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری با بیان اینکه آقای بهرام سلیمانی از دوستان قدیمی، همکار، همفکر و پرتلاش است؛ گفت: ما در بسیاری از روز‌های سخت در کنار هم بودیم و ایشان با تعهد، صداقت و اخلاص همیشگی در بازه زمانی حضور اینجانب نیز بسیار موثر و کوشا بوده اند.

وی افزود: امروز نیز آقای سلیمانی به درخواست خود در حالی تودیع می‌شود که در سنوات گذشته و در جایگاه‌های مختلف نیز سابقه خدمتی بسیار مطلوبی داشته است و بر این اساس ضمن بهره مندی از رهنمود‌ها و همفکری و تعامل ایشان در حوزه سیاسی، امیدوار هستیم درآینده نزدیک و در جایگاه شغلی جدید نیز موفق و اثربخش باشند.

خبر جدید  ارتقای شاخص‌های حوزه سلامت در مناطق زلزله زده کرمانشاه

خوش اقبال با تقدیر از خدمات مدیرکل سابق سیاسی، از آقای امیر شاه آبادی مدیرکل جدید نیز به عنوان فردی شایسته و از نیرو‌های خوش فکر وزارت کشور نام برد و گفت: امیدوارم با همفکری، همدلی و همراهی بتوانیم گام‌های مهمی در راستای تحقق سیاست‌های دولت تدبیر و امید در استان برداریم.

بهرام سلیمانی مدیرکل سابق سیاسی استانداری نیز در این مراسم که با حضور مدیران کل حوزه معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری برگزارشد؛ از تلاش‌ها بیدریغ کلیه همکاران خود در زمان تصدی این پست صمیمانه تشکر و قدردانی کرد و تصریح کرد: در سال ۹۷ و ۹۸ بر اساس ارزیابی صورت گرفته طبق شاخص‌های عملکردی رتبه برتر را داشتیم که به یقین مرهون زحمات همکاران پرتلاش این حوزه بوده و در آینده نزدیک به صورت ویژه‌ای از کلیه همکاران تقدیر خواهم شد.

خبر جدید  شمار مبتلا به" کرونا "در کرمانشاه به 51 نفر رسید

سلیمانی در ادامه با بیان اینکه این جابجایی به درخواست شخصی خودم بوده است؛ از زحمات معاون سابق سیاسی امنیتی و همکاری مطلوب آقای خوش اقبال معاون فعلی تقدیر و تشکر کرد.

کشور در شرایط سخت اقتصادی به صورت هنرمندانه اداره می‌شود

امیر شاه آبادی مدیرکل جدید سیاسی استانداری نیز در ادامه مراسم با تقدیر و تشکر ویژه از زحمات دلسوزانه و خردمندانه آقای سلیمانی به لحاظ فراهم آوردن شرایط مطلوبی برای انجام امور؛ به ضرورت تلاش بیشتر در سال پایانی دولت اشاره کرد و گفت: با تدبیر و عزتمندانه کار خواهیم کرد و برای خدمتگزاری به مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و القای ناکارآمدی توسط معاندین و برخی مخالفان داخلی نمی‌تواند روحیه امید و خودباوری را از مردم بگیرد و یا مسوولین را دلسرد کند.

خبر جدید  تاييد سلامت آب شرب در مناطق سيل زده استان کرمانشاه

وی افزود: در یکسال باقیمانده با تدبیر و عزتمندانه کار‌ها را پیگیری می‌کنیم و به صورت مفید و موثر در این یکسال کار می‌کنیم.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه