17:17:28 - یکشنبه 25 فوریه 2018
مدیریت هوشمندانه ناجا در ناآرامی‌های اخیر کشور ستودنی بود
مدیریت هوشمندانه ناجا در ناآرامی‌های اخیر کشور ستودنی بود
به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، هوشنگ بازوند ضمن تقدیر از مدیریت هوشمندانه ناجا در مواقع حساس امنیتی کشور، ابراز داشت: مدیریت هوشمندانه ناجا و البته تقدیم چند شهید گران‌قدر از حوادث اخیر به‌خوبی بیانگر این مهم بود که نیروی انتظامی در مواقع حساس امنیتی همیشه بازوی توانمند نظام جمهوری سلامی ایران است. وی در مراسم

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، هوشنگ بازوند ضمن تقدیر از مدیریت هوشمندانه ناجا در مواقع حساس امنیتی کشور، ابراز داشت: مدیریت هوشمندانه ناجا و البته تقدیم چند شهید گران‌قدر از حوادث اخیر به‌خوبی بیانگر این مهم بود که نیروی انتظامی در مواقع حساس امنیتی همیشه بازوی توانمند نظام جمهوری سلامی ایران است.

وی در مراسم افتتاح ساختمان فناوری و اطلاعات نیروی انتظامی کرمانشاه اظهار کرد: در موضوع ناآرامی‌های اخیر فرمانده انتظامی استان و دیگر اعضای شورای تأمین خیلی خوب توانستند مدیریت کنند و آرامش را به جامعه بازگردانند.

خبر جدید  شورای شهر به جای درگیر شدن در حواشی، اصل تصویب لایحه‌ها را بچسبد

 نیروی انتظامی به‌خوبی امنیت را برقرار کرد

کرمانشاه از اهداف اصلی دشمن در ناآرامی‌های اخیر کشور بود

استاندار کرمانشاه بابیان اینکه این استان از اهداف اصلی دشمنان در ناآرامی‌های اخیر بود، گفت: نیروی انتظامی با مدیریتی هوشمندانه توانست ناآرامی‌ها را بدون اینکه به کسی کوچک‌ترین آسیبی وارد شود، کنترل کند.

بازوند بابیان اینکه این نوع کنترل ناآرامی‌ها توسط نیروی انتظامی کرمانشاه در کشور نمونه بود، گفت: کنترل اغتشاشات به‌جز با مدیریت، صبر و بردباری پرسنل ناجا امکان‌پذیر نبود.

زلزله کرمانشاه نیروی انتظامی به‌خوبی امنیت را برقرار کرد

وی همچنین با اشاره به خدمات نیروی انتظامی به زلزله‌زدگان گفت: زلزله شوک خیلی سختی بود که پنج هزار میلیارد تومان خسارت به همراه داشت و می‌توانست ازلحاظ امنیتی نیز مشکلاتی را در جامعه ایجاد کند.

خبر جدید  جریمه ۷۷۰ میلیون تومانی ۲ قاچاقچی در کرمانشاه

استاندار کرمانشاه توضیح داد: در زلزله‌های پیشین‌ ناامنی‌های بسیاری را دیدیم و ما نگران تکرار این ناآرامی‌ها در این زلزله‌ها بودیم که خوشبختانه چنین نشد.

بازوند تأکید کرد: نیروی انتظامی امنیت مناطق زلزله‌زده را به‌خوبی مدیریت کرد و آرامش را برای آسیب دیدگان به ارمغان آورد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز با اشاره به روند ساخت ساختمان فناوری و اطلاعات گفت: این ساختمان که با یک‌سوم بودجه موردنظر ساخته‌شده بخش فناوری اطلاعات استان شامل دوربین‌های کنترلی و دیگر بخش‌ها را ساماندهی می‌کند.

خبر جدید  ۵۳ اکیپ آماده نظارت بر عرضه دام در عید قربان

سردار منوچهر امان‌اللهی نیز در پایان ضمن تقدیر از مدیریت هوشمندانه ناجا در اغتشاشات اخیر کشور و کرمانشاه، ابراز امیدواری کرد: با مدیریت اصولی دولت و مسئولین زیرساخت‌های فرهنگی و معیشتی مردم به‌سرعت محیا شده و زمینه شیطنت‌های دشمنان ایران اسلامی هرچه بیشتر محدود گردد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه