11:35:21 - یکشنبه 28 آوریل 2019
مراسم تجلیل از زنان کارگر سرپرست خانوار در کرمانشاه برگزار می‌شود
مراسم تجلیل از زنان کارگر سرپرست خانوار در کرمانشاه برگزار می‌شود
معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: زنان کارگر سرپرست خانوار استان کرمانشاه در هفته کارگر تجلیل می‌شوند.

امینالله سلیمانی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: امسال تلاش همه دستگاه‏های ذیربط با موضوع اشتغال باید معطوف به سرمایه‎گذاری و حمایت از کارآفرینان باشد، زیرا زمینه سرمایه‎گذاری در استان کاملا مساعد است.

معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه یکی از مؤلفههای اصلی رونق تولید حمایت از کارگران است گفت: چرخهای توسعه اقتصادی در دست کارگر است و استفاده از کالای ایرانی روح امید و سر زندگی را در جامعه کارگری ارتقا میدهد.

وی با بیان اینکه در هفته کارگر از زنان کارگر سرپرست خانوار تجلیل میشود گفت: تجلیل از کارگران مخترع و مبتکر و زنان کارگر سرپرست خانوار و واحدهای تولیدی برتر و تجلیل از کارگران جانباز و ایثارگر شاغل در بنگاه‏های اقتصادی و سازمانهای تابعه در طول هفته کارگر برگزار میشود.

خبر جدید  معاون قوه قضائیه در کرمانشاه: خط سازش و مذاکره با آمریکا در ‌ایران ‌هیچ موفقیتی نداشت‌‌

ویبا اشاره به اینکه کمیتههای فرعی در سطح شرکتها و کارخانجات در هفته کارگر تشکیل میشود بیان کرد: فضاسازی مناسب در جهت بزرگداشت مقام کارگر و تبلیغات محیطی در معابر عمومی با مضامین اعتقادی، فرهنگی و اجتماعی کار و تلاش و تعاون و حمایت از کالای ایرانی نیز انجام میشود.

سلیمانی با اشاره به دیگر برنامههای هفته کارگر بیان کرد: مدیرکل، نمایندگان تشکلهای کارگری و کارفرمایی قبل از خطبههای نماز جمعه مرکز استان و شهرستانها با محوریت تبیین نقش کارگران در رونق تولید و تبیین وظایف و مأموریت های وزارت متبوع در راستای شعار سال ۹۸سخنرانی میکنند.

معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با بیان اینکه از کارگران و کارگروههای نمونه در طول هفته کارگر تجلیل میشود گفت: مراسمو برنامههای ویژه هفته کارگر در سطح شرکتها و کارخانجات و از کارگران و کارگروههای کار نمونه و ایثارگر در سطح واحد مربوطه تجلیل میشود.

خبر جدید  رکود در بازار طلای کرمانشاه/ کانال‌های خرید و فروش طلای دست دوم غیرمجاز است

سلیمانی از اجرای برنامه کارگروههای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در سطح واحدهای تولیدی، صنعتی، کشاورزی و خدماتی در هفته کارگر خبرداد و گفت: در این هفته برنامههای دیگر همچون برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در دو بخش خواهران و برادران و به منظور حضور کارگران در نماز جمعه در مرکز استان و شهرستانهای تابعه استان برنامهریزی میشود.

خبر جدید  اقدامات مراقبتی برای بنای تاریخی تکیه معاون‌الملک در برابر سیلاب

سلیمانی با بیان اینکه پیگیری مطالبات و بررسی مشکلات کارگران از اهم برنامههای هفته کارگر است گفت: غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا، دیدار کارگران و نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی با استاندار، نماینده ولیفقیه در استان کرمانشاه، فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) انجام می‎شود.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه