21:22:34 - دوشنبه 26 فوریه 2018
مراسم تجلیل از پژوهشگران وفناوران برتر استان کرمانشاه برگزار شد
مراسم تجلیل از پژوهشگران وفناوران برتر استان کرمانشاه برگزار شد
 به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان کرمانشاه عصر امروز با حضور مسئولان و نخبگان استان کرمانشاه برگزار شد. محمدابراهیم اعلمی‌آل‌آقا رئیس دانشگاه رازی در این مراسم اظهار داشت: بودجه‌های حوزه پژوهش در کشور و استان کرمانشاه اندک است و جبران عقب افتادگی‌ها نیازمند توجه به پژوهش و تخصیص اعتبارات

 به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان کرمانشاه عصر امروز با حضور مسئولان و نخبگان استان کرمانشاه برگزار شد.

محمدابراهیم اعلمی‌آل‌آقا رئیس دانشگاه رازی در این مراسم اظهار داشت: بودجه‌های حوزه پژوهش در کشور و استان کرمانشاه اندک است و جبران عقب افتادگی‌ها نیازمند توجه به پژوهش و تخصیص اعتبارات لازم است.

وی با اشاره به اینکه با بودجه‌های اندک نمی‌توان توقعات مسئولان در فضای علم و فناوری را محقق کرد، گفت: سال گذشته قرار بود ۷۰۰۰ میلیارد در جدول ۱۴ بودجه اختصاص دهند اما سال ۹۵ تمام شد و یک ریال تخصیص نیافت.

خبر جدید  مرحله شهرستانی مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان برگزار شد

وی با اشاره به عدم حاکمیت نگاه دانش‌بنیان بر دستگاه‌های اجرایی و برنامه‌ریزی‌های کشور گفت: مسئولان بپذیرند که در جمع اصحاب علم و اندیشه، به انتقادات پاسخ دهند.

حجت‌الاسلام محمدباقر نجفی معاون پژوهشی دانشگاه رازی نیز در این مراسم اظهار داشت: جهاد، تقوا و دانش سه پایه دین اسلام است و دانش عنصر برتر در زندگی اجتماعی است.

خبر جدید  تجلیل از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان پاوه

وی با تاکید بر ضرورت توجه جدّی به مقوله پژوهش افزود: ارج نهادن به مقام دانشمندان در جامعه باید برجسته شود.

این مسئول عدم شناخت نسبت به ظرفیت پژوهش و توهم دانایی را از دلایل بی‌توجهی به حوزه پژوهش دانست و گفت: هرمیزان که دانش و پژوهش جدی گرفته شود به همان اندازه افتخارآفرینی می‌شود.

خبر جدید  148 پایگاه بهزیستی آماده دریافت زکات فطره

در پایان این مراسم از ۴۴ پژوهشگر و فناور برتر استان کرمانشاه در حوزه‌های مختلف با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه