12:35:15 - جمعه 16 فوریه 2018
مراسم یادواره شهدای پایگاهی بخش بیستون برگزار شد
مراسم یادواره شهدای پایگاهی بخش بیستون برگزار شد
مراسم یادواره شهدای پایگاهی حوزه حضرت فاطمه(س) با حضور فرمانده سپاه ناحیه هرسین در بخش بیستون برگزار گردید. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از هرسین، مراسم یادواره شهدای پایگاهی حوزه حضرت فاطمه(س) با حضور فرمانده سپاه ناحیه هرسین در بخش بیستون برگزار شد.   سرهنگ محمّدی فرمانده سپاه ناحیه هرسین در این مراسم ضمن تسلیت

مراسم یادواره شهدای پایگاهی حوزه حضرت فاطمه(س) با حضور فرمانده سپاه ناحیه هرسین در بخش بیستون برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از هرسین، مراسم یادواره شهدای پایگاهی حوزه حضرت فاطمه(س) با حضور فرمانده سپاه ناحیه هرسین در بخش بیستون برگزار شد.

 

سرهنگ محمّدی فرمانده سپاه ناحیه هرسین در این مراسم ضمن تسلیت ایّام فاطمیه اظهار داشت: امروز در این مراسم یادواره شهدا سر صحبت ما با جوانان و نوجوانان عزیز است که بدانند ارزش و گوهر وجودی زن به چه میزان است.

خبر جدید  بهبود شاخص‌های اقتصادی استان در چهار ماهه اول سال ۹۷

 

وی افزود: گاهی اوقات از برخی افراد شنیده می شود که رعایت کردن حجاب شأنیت فرد را پایین می آورد امّا این طور نیست همچنان که طبق احادیث عنوان شده که حجاب سه جا به داد انسان می رسد، اوّل تنگی و تاریکی قبر، دوّم عالم برزخ و سوّم روز قیامت.

خبر جدید  یک کشته بر اثر واژگونی سواری پژو پارس در سرپل‌ذهاب

 

فرمانده سپاه ناحیه هرسین با اشاره به مقام والای شهیدان و فلسفه برگزاری این یادواره ها تصریح کرد: سؤال این است که آیا شهدا به این یادواره ها نیاز دارند مسلماً این طور نیست و این ما هستیم که به این یادواره ها نیازمندیم.

 

ما باید به وصیت نامه شهدا عمل کنیم، همچنان که وقتی به وصیت نامه شهدا نگاه می کنیم بعد از گذشت چند دهۀ از شهادتشان همچنان مطالب آنها امروز برای ما موضوعیت دارد.

خبر جدید  بهره برداري از ۵ طرح و پروژه در بخش حميل

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه