2:27:10 - شنبه 4 مه 2019
مردم سرپل‌ذهاب ۲ مرتبه پایبندی خود به انقلاب اسلامی را ثابت کردند
مردم سرپل‌ذهاب ۲ مرتبه پایبندی خود به انقلاب اسلامی را ثابت کردند
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: مردم سرپل‌ذهاب در هشت سال دفاع مقدس و در زلزله سال ۹۶ پایبندی خود به انقلاب اسلامی را ثابت کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سرپل ذهاب، سرهنگ مجتبی بیاتی در جمع خبرنگاران در ارتفاعات بازی دراز اظهار داشت:بیش از ۱۲ هزار نفر از سایر استانها کشور و ۲۰ هزار نفر از استان کرمانشاه به منطقه عملیاتی بازی دراز صعود کردند.

وی با بیان اینکه صعود به این ارتفاعات، راهیان نور غرب سال ۹۸ کشور را افتتاح کرد، گفت: امروز جوانان بار دیگر با حضور در این صحنه آمدهاند که به دشمنان بگویند که همواره ادامه دهنده راه شهدا هستند.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبیاکرم(ص) استان کرمانشاه اشاره به اینکه رزمندگان سال ۶۰ با عملیات استراتژیکی ارتفاعات ۱۱۰۰، ۱۱۵۰و ۱۰۵۰ را از اشغال رژیم بعث در آوردند، عنوان کرد: مردم سرپل ذهاب دو مرتبه پایبندی خود را به نظام و انقلاب با تمام وجود به نمایش گذاشتند، یک مرتب در دوران هشت سال دفاع مقدس و یک بار هم در زلزله سال ۹۶ که با وجود تمام مشکلات پایبند به ارزشهای انقلاب اسلامی ماندند.

خبر جدید  حیات‌وحش کرمانشاه برای نخستین بار در کشور با پهپاد سرشماری می‌شود

وی با بیان اینکه در این راستااز مسئولان اقتصادی درخواست داریم با روحیه جهادی خود به دنبال حل مشکلات مردم باشند، بیان کرد: سردمداران استکبار جهانی بدانند که تمامیملت ایران پای انقلاب و نظام میمانند و از ارزشهای انقلاب دفاع خواهند کرد.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  آخرین وضعیت انفجار یکی از مخازن کارخانه مشتقات نفتی کرمانشاه؛ علت آتش‌سوزی در حال بررسی
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه