15:00:16 - جمعه 9 فوریه 2018
مردم پشتوانه اصلی انقلاب هستند/لزوم جدیت قوای سه‌گانه در رفع فساد
مردم پشتوانه اصلی انقلاب هستند/لزوم جدیت قوای سه‌گانه در رفع فساد
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما در خطبه ها عبادی- سیاسی نماز جمعه این هفته کرمانشاه ضمن دعوت خود و همگان به تقوا و پرهیزگاری، تقوا رالازمه دستیابی مسلمانان به سعادت دنیوی و اخروی دانست. وی بر رعایت تقوا در تمام ابعاد زندگی تاکید کرد و آن را عاملی برای رشد و شکوفایی

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما در خطبه ها عبادی- سیاسی نماز جمعه این هفته کرمانشاه ضمن دعوت خود و همگان به تقوا و پرهیزگاری، تقوا رالازمه دستیابی مسلمانان به سعادت دنیوی و اخروی دانست.

وی بر رعایت تقوا در تمام ابعاد زندگی تاکید کرد و آن را عاملی برای رشد و شکوفایی در تمام عرصه های زندگی برشمرد.

خبر جدید  سرداری که بعد از یک سال از شهادتش پیکرش به کشور باز نگشته است+تصاویر

امام جمعه کرمانشاه، اقتصاد مقاومتی را نسخه شفابخش اقتصاد کشور دانست و گفت: رسیدن کشور به استقلال نیز مستلزم پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری بر تلاش برای از بین بردن فساد در کشور تاکید کرد.

آیت الله علما تاکید کرد: برای از بین بردن فساد در کشور جدیت قوای سه گانه لازم است و چنانچه فساد در کشور از بین رود بسیاری از مشکلات کشور نیز رفع خواهد شد.

خبر جدید  قطار به کرمانشاه رسید

وی با اشاره به دهه فجر و فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن بر حضور پرشور مردم در این راهپیمایی تاکید کرد و آن را یک امر مهم برشمرد.

امام جمعه کرمانشاه اشاره ای نیز به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص شرکت گسترده ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن داشت و تاکید کرد: باید به احتیاجات مردم به عنوان پشتوانه های اصلی انقلاب توجه شود.

خبر جدید  برگزاری هفدمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم در کرمانشاه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه