1:35:33 - پنج‌شنبه 27 دسامبر 2018
مرغ به این گرانی نمی‌ماند
مرغ به این گرانی نمی‌ماند
رئیس اتحادیه مرغ و ماهی‌فروشان کرمانشاه از آغاز روند کاهشی قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: قیمت مرغ قطعا کاهشی خواهد بود و به این اندازه نمی‌ماند.

رئیس اتحادیه مرغ و ماهی‌فروشان کرمانشاه از آغاز روند کاهشی قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: قیمت مرغ قطعا کاهشی خواهد بود و به این اندازه نمی‌ماند.
میثم غلامی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به افزایش اخیر قیمت مرغ که به صورت سراسری در تمام استان‌های کشور رخ داد، اظهار کرد: این افزایش به اندازه‌ای بود که قیمت مرغ که روی حدود کیلویی ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان ثابت مانده بود تا کیلویی ۱۳ هزار و ۴۵۰ تومان هم بالا رفت.

خبر جدید  با این قیمت مرزنشینان کرمانشاه نمی‌توانند یک لیتر سوخت صادر کنند

رئیس اتحادیه مرغ و ماهی‌فروشان کرمانشاه درباره دلایل بالا رفتن قیمت مرغ نیز خاطرنشان کرد: یک دلیل بالا رفتن قیمت نهاده‌ها و مواد اولیه است. دلیل دیگر نیز بالا رفتن قیمت گوشت قرمز و افزایش تمایل مردم به مصرف مرغ و گوشت سفید است.
غلامی دلیل دیگر افزایش اخیر قیمت مرغ را کاهش تولید جوجه یک روزه و بالا رفتن قیمت آن اعلام کرد و یادآور شد: قول‌هایی برای افزایش تولید جوجه داده شده و امیدواریم به زودی قیمت‌ها کاهش یابد.
وی پیش‌بینی کرد با کاهش قیمت جوجه یک روزه از حدود یک ماه آینده شاهد کاهش قیمت مرغ در بازار باشیم و اضافه کرد: قیمت مرغ قطعا به میزان کنونی نخواهد ماند.
رئیس اتحادیه مرغ و ماهی‌فروشان کرمانشاه از کاهش خرید مرغ در بازار توسط مردم هم خبر داد و گفت: وضعیت بازار مرغ مناسب نیست و مغازه‌دارانی که زمانی ۲۰۰ تا ۳۰۰ کیلو مرغ در روز می فروختند، اکنون فروششان به ۱۵۰ کیلوگرم رسیده‌، زیرا مردم قدرت خرید زیادی برای خرید مرغ با این قیمت ندارند.

خبر جدید  نباید به این رشد تدریجی شاخص‌ها دلخوش کنیم/ کرمانشاه "جهش" می‌خواهد

انتهای پیام
منبع :: http://kermanshah.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه