1:23:57 - پنج‌شنبه 10 ژانویه 2019
مرکز جامع سرطان کرمانشاه تا خردادماه ۹۸ افتتاح می‌شود
مرکز جامع سرطان کرمانشاه تا خردادماه ۹۸ افتتاح می‌شود
رئیس بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه گفت: مرکز جامع سرطان بیمارستان امام رضا(ع) ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که اردیبهشت‌ماه سال آینده به بهره برداری می‌رسد.

علی سروش در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه،اظهار داشت: مرکز جامع سرطان بیمارستان امام رضا(ع)با مساحت ۷۲۰۰مترمربع و با اعتبار ۱۸۰میلیارد در حال ساخت است کهاین مرکز در پنج طبقه با۱۲۰ تختقابلیت نصب دو دستگاه رادیوتراپی را دارد.

وی با بیان اینکه مرکز درمانی ۷۱۴ تختخوابی امام رضا(ع) کرمانشاه بزرگترین مرکز آموزشی، درمانی و تحقیقاتی در منطقه غرب و شمال غرب کشور است، بیان کرد: بیمارستان امام رضا(ع) دارای ۸۴۰ تخت فعال، ۲۴ بخش بالینی، ۲۰ اتاق عمل، ۱۰۰ تخت ویژه، دوهزار پرسنل و نزدیک به ۲۰۰ عضو هیئت علمی است.

خبر جدید  برخی‌ها‌ با اظهار‌نظرهای غیرکارشناسی در حق مرزبانان کم‌لطفی می‌کنند/ادعای برخورد مرزبانی با کولبران کذب است

رئیس بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه با بیان اینکه در مرکز جامع سرطان شیمی درمانی و رادیوتراپی انجام خواهد شد، عنوان کرد: با راهاندازی این مرکز بهطور حتم مشکل تخت و رادیوتراپی بیماران سرطانی در غرب کشور کاهش مییابدو بیماران سرطانی از استانهای همجوار برای درمان به این مرکز مراجعه خواهند کرد.

رئیس بیمارستان امام رضا(ع) خاطرنشان کرد: یکی از دغدغههای مدیریت مرکز جامع سرطان استان کرمانشاه ساخت همراه سرا برای همراهان بیمارانی است که از شهرها و روستاهای کرمانشاه واستانهای همجوار برای درمان به این مرکز مراجعه میکنند و امیدوارم با حمایت خیرین بتوانیم این مشکل را برطرف کنیم.

خبر جدید  بیش از ۲۰۰ تن مواد شوینده و ضدعفونی‌کننده احتکار شده در استان کرمانشاه کشف شد

سروش افزود:با افتتاح مرکز جامع سرطان بار سنگین درمان بیماران سرطانی از روی سایر بیمارستانهای استان کرمانشاه برداشت میشودزیرا با وجود تلاشهایکادر درمان این مراکز بهدلیل مراجعات بسیارکاستیهایی در ارائه خدمات وجود دارد که ناشی از کمبود بیمارستان و تجهیزات است که با بهره برداری از این مرکز برطرف خواهد شد.

خبر جدید  راه‌های ارتباطی استان کرمانشاه لغزنده است

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه