13:37:50 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
مرکز “پزشکی بازساختی” در کرمانشاه راه‌اندازی می‌شود
مرکز “پزشکی بازساختی” در کرمانشاه راه‌اندازی می‌شود
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از کسب موافقت اصولی با راه‌اندازی مرکز پزشکی بازساختی در این دانشگاه خبر داد. به گزارش خبرنگار ایسنا، دکتر محمودرضا مرادی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پزشکی بازساختی و بحث سلولهای بنیادی علم نوپایی در جهان است، گفت: در سالهای اخیر این علم با پیشرفت های بسیاری در کشور

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از کسب موافقت اصولی با راه‌اندازی مرکز پزشکی بازساختی در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، دکتر محمودرضا مرادی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پزشکی بازساختی و بحث سلولهای بنیادی علم نوپایی در جهان است، گفت: در سالهای اخیر این علم با پیشرفت های بسیاری در کشور و استان همراه بوده است.

خبر جدید  خسارت هفت میلیارد ریالی زلزله به بخش شیلات قصرشیرین

وی افزود: با وجود تمام پیشرفت ها، این علم هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد و با برگزاری چنین سمینارها و کنگره هایی باید اهمیت این علم و استفاده از آن در درمان بیماریها را به جامعه بشناسانیم.

مرادی با اشاره به راه اندازی مرکز پیوند مغز استخوان از سه سال پیش در استان، گفت: طی این مدت ۶۳ عمل پیوند در این مرکز انجام شده که درصد موفقیت بالایی داشته است.

خبر جدید  کلنگ احداث سالن ورزشی سقف کوتاه درجوانرود به زمین زده شد

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز موافقت اصولی برای راه اندازی مرکز پزشکی بازساختی را گرفته ایم و اتاق تمیز دانشگاه نیز آماده بهره برداری است.

وی افزود: راه‌اندازی چهارمین مرکز سلولهای بنیادی و پزشکی بازساختی در زمینه ارولوژی  و نفرولوژی کشور در استان از برنامه‌های آتی دانشگاه است.

خبر جدید  سامانه بارشی از فردا آسمان کرمانشاه را فرامی‌گیرد

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه