15:20:44 - چهارشنبه 24 ژانویه 2018
مزاحمت در فضای مجازی به قصد شوخی
مزاحمت در فضای مجازی به قصد شوخی
رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه گفت: شخصی که به قصد شوخی اقدام به درج اگهی در سایت خرید و فروش کالا و همچنین ایجاد یک صفحه مستهجن با نام و مشخصات فرد دیگری کرده بود توسط کارشناسان پلیس فتا دستگیر شد. به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ “علی کریمی” با اعلام این اظهار داشت: مرد جوانی

رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه گفت: شخصی که به قصد شوخی اقدام به درج اگهی در سایت خرید و فروش کالا و همچنین ایجاد یک صفحه مستهجن با نام و مشخصات فرد دیگری کرده بود توسط کارشناسان پلیس فتا دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ “علی کریمی” با اعلام این اظهار داشت: مرد جوانی با در دست داشتن مرجوعه قضایی به پلیس فتا مراجعه و عنوان کرد فردی ناشناس با درج چندین آگهی نامرتبط و همچنین ساخت اکانتی مستهجن با نام و  شماره تلفن وی باعث ایجاد مزاحمت شده است، این رو پرونده ای تشکیل و موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت. 

خبر جدید  تولید کرمانشاه باید 5 سال از مالیات معاف باشد

وی گفت: کارشناسان پلیس فتا با انجام اقدامات فنی و به کارگیری شگردهای خاص پلیسی، مجرم را شناسایی و پس از اخذ دستور مقام قضایی نامبرده را دستگیر کردند. 

کریمی با بیان اینکه متهم در تحقیقات صراحتا به بزه ارتکابی اقرار کرده است، هشدار داد: به هیچ عنوان شماره و تصویر دیگران را در فضای مجازی منتشر نکنید، زیرا این کار جرم محسوب می‌شود و با متخلفان برخورد خواهد شد. 

خبر جدید  توضیحات رشیدپور درباره‌ی روایت جعلی از سرپل ذهاب

وی از مردم خواست که در صورت مواجه و یا مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس Cyberpolice.ir با ما  در میان بگذارید.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه