12:47:39 - پنج‌شنبه 16 مه 2019
مسابقات سازه های ماکارونی در کرمانشاه برگزار شد
مسابقات سازه های ماکارونی در کرمانشاه برگزار شد
کرمانشاه- ایرنا- اولین دوره مسابقات استانی سازه های ماکارونی در ۲ بخش دانش آموزی و دانشجویی روز پنجشنبه به همت موسسه آموزش عالی سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه برگزار شد.

قائم مقام موسسه آموزش عالی سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه روز پنجشنبه در حاشیه برگزاری این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: ۵۰ تیم دانش آموزی و دانشجویی امروز در ۲ نوبت صبح و عصر با هم به رقابت می پردازند.
وی با بیان اینکه این مسابقات برای اولین بار به صورت استانی برگزار می شود، گفت: در نظر داریم هر ساله این مسابقات را در کرمانشاه برگزار کنیم.
به گفته او، این مسابقات در ایران از سال ۱۳۸۲ آغاز شده و هر ساله دانشگاه های کشور مسابقات را برگزار می کنند و تاریخچه جهانی این مسابقات نیز به سال ۱۹۸۸ در کانادا برمی گردد.
وی اظهار داشت: این مسابقات عصر امروز به پایان می رسد و به سه گروه در هر بخش دانش آموزی و دانشجویی تندریس جشنواره، لوح تقدیر و هدایایی اهدا می شود.
قائم مقام موسسه آموزش عالی سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه با بیان اینکه ترویج کار عملیاتی یکی از اهداف برگزاری این مسابقات است، گفت: دانش آموزان و دانشجویان در قالب تئوری و در کلاس های درس با این مباحث آشنا می شوند اما به صورت عملیاتی کار نکرده اند که این مسابقات فرصت مناسبی برای عملیاتی کردن مباحث تئوری فرا گرفته آنها است.
حدادی همچنین ایجاد فضای شادی و نشاط را از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات دانست و افزود: دانش آموزان و دانشجویان را نباید تنها به حفظ کردن دروس تشویق کنیم بلکه در قالب این مسابقات باید فضای شادی و نشاط را برای آنها فراهم نماییم.
۳۰۳۳/۸۰۶۶

خبر جدید  بنیاد مسکن تا تحویل آخرین واحدها در مناطق زلزله زده بماند


منبع :: مسابقات سازه های ماکارونی در کرمانشاه برگزار شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه