15:25:56 - شنبه 3 فوریه 2018
مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان گیلان‌غرب برگزار شد
مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان گیلان‌غرب برگزار شد
گروه فعالیت‌های قرآنی: مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان و فرهنگیان شهرستان گیلان‌غرب برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان و فرهنگیان شهرستان گیلان‌غرب امروز برگزار شد.علی محمدی، کارشناس قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش گیلان‌غرب با اشاره به برگزاری این مسابقات، گفت: به‌مناسبت آغاز چهلمین

گروه فعالیت‌های قرآنی: مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان و فرهنگیان شهرستان گیلان‌غرب برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان و فرهنگیان شهرستان گیلان‌غرب امروز برگزار شد.
علی محمدی، کارشناس قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش گیلان‌غرب با اشاره به برگزاری این مسابقات، گفت: به‌مناسبت آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مرحله دوم مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان و فرهنگیان شهرستان گیلان‌غرب برگزار شد.

خبر جدید  90درصد اعتبارات طرح‌های مصوب نخستین سفر روحانی به کرمانشاه اختصاص یافت

مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان گیلان‌غرب برگزار شد
وی افزود: در این دوره بیش از هزار نفر از دانش‌آموزان دختر و پسر در مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم که برگزیده مرحله آموزشگاهی بودند شرکت داشتند.
محمدی تصریح کرد: در بخش فرهنگیان نیز بیش از ۲۰۰ نفر از همکاران در این مسابقات حضور یافتند.
کارشناس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش گیلان‌غرب اظهار کرد: در بخش مسابقات دانش‌آموزی نفرات برتر دوره‌های متوسطه به مرحله استانی راه خواهند یافت.
وی گفت: نفرات برگزیده رشته‌های قرائت، حفظ ۱۰ جزء، نهج‌البلاغه و احکام در رقابت‌های فرهنگیان به مرحله استانی راه می‌یابند.

خبر جدید  دلنوشته‌ای برای مادر/ زندگیت را دادی تا مرا فرزند بخوانند

مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان گیلان‌غرب برگزار شد
محمدی هدف از برگزاری این مسابقات را ارتقا بینش قرآنی دانش‌آموزان و فرهنگیان عنوان کرد.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه