16:28:07 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
مسابقات کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان کرمانشاه برگزار می‌شود
مسابقات کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان کرمانشاه برگزار می‌شود
نبی فتحی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: مسابقات کیوکوشین کاراته ماتسوشیما قهرمانی استان کرمانشاه به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان صحنه برگزار می‌شود. مسئول سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان کرمانشاه افزود: این مسابقات در سالن بصیرت شهرستان صحنه و با شرکت تیم‌هایی از کنگاور، صحنه، هرسین، کرمانشاه، اسلام آبادغرب، قصرشیرین، جوانرود

نبی فتحی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: مسابقات کیوکوشین کاراته ماتسوشیما قهرمانی استان کرمانشاه به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان صحنه برگزار می‌شود.

مسئول سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان کرمانشاه افزود: این مسابقات در سالن بصیرت شهرستان صحنه و با شرکت تیم‌هایی از کنگاور، صحنه، هرسین، کرمانشاه، اسلام آبادغرب، قصرشیرین، جوانرود و سرپل‌ذهاب انجام می‌شود.

خبر جدید  پلیس عملکرد مطلوبی در سطوح مختلف داشته است

فتحی افزود: مسابقات کیوکوشین کاراته ماتسوشیما قهرمانی استان کرمانشاه  در گروه آقایان و در بخش کاتا و کومیته در کلیه رده های سنی برگزار خواهد شد.

وی گفت: این مسابقات با همکاری مهدی مرادی رئیس هیئت کاراته و شاه ابراهیمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان صحنه در روز جمعه یازدهم اسفند برگزار و به نفرات برتر حکم و مدال و به تیم‌های برتر حکم قهرمانی و کاپ قهرمانی اهدا می‌شود همچنین از مسئولان و داوران  با اهدای لوح سپاس به رسم یادبود تقدیر خواهد شد.

خبر جدید  امروز و فردا آسمان استان بارانی است

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه