18:49:16 - دوشنبه 19 فوریه 2018
مسابقه انتخاب نمای سبز شهری و جشنوارهٔ بهاره نیلوفرانه در کرمانشاه
مسابقه انتخاب نمای سبز شهری و جشنوارهٔ بهاره نیلوفرانه در کرمانشاه
به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه،  مهدی عبدالمالکی هدف از برگزاری مسابقه انتخاب نمای سبز شهری را ارتباط شهروندان با ساختمان و زیباسازی آن، مشارکت شهروندان در تأمین فضای مطلوب چشم‌انداز شهری، آرامش ذهن و کاهش استرس و نهادینه‌سازی فرهنگ زندگی پایدار شهری و بازگرداندن طبیعت به فرهنگ انتخاب نمای سبز شهری عنوان کرد. سرپرست سازمان

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه،  مهدی عبدالمالکی هدف از برگزاری مسابقه انتخاب نمای سبز شهری را ارتباط شهروندان با ساختمان و زیباسازی آن، مشارکت شهروندان در تأمین فضای مطلوب چشم‌انداز شهری، آرامش ذهن و کاهش استرس و نهادینه‌سازی فرهنگ زندگی پایدار شهری و بازگرداندن طبیعت به فرهنگ انتخاب نمای سبز شهری عنوان کرد.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه بابیان اینکه شعار جشنواره انتخاب نمای سبز شهری؛ اندیشهٔ سبز، خانهٔ سبز، شهر سبز است، افزود: مسابقه در سطح منازل مسکونی، ساختمان‌های تجاری، ادارات دولتی و سازمان‌های غیردولتی و در محورهای تراس سبز، بام سبز، دیوار سبز و پنجرهٔ سبز برگزار می‌شود.

خبر جدید  «زرده» هیروشیمای کوچک کرمانشاه/ دست کوتاه مردم از یک درمانگاه

وی با تأکید بر اینکه می‌توان در فضاهای شهری زندگی کرد و لذت طبیعت را نیز حس نمود، گفت: جشنوارهٔ بهارهٔ نیلوفرانه در کرمانشاه، بستری برای خلق این فرصت است.

سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه با اشاره به اینکه در این مسابقه به برندگان جوایز نقدی و غیر نقدی اهدا می‌شود، افزود: به نفرات برتر هر منطقه به سکهٔ بهار آزادی، لوح شهروندِ سبز و خدمات رایگان گل‌کاریِ فصلی تعلق خواهد گرفت.

خبر جدید  سهم شهرداری کرمانشاه از درآمدهای مالیات بر ارزش‌افزوده، بیشتر شد

۲۰ فروردین ۹۷ پایان مهلت شرکت در مسابقه انتخاب نمای سبز شهری

عبدالمالکی با اشاره به اینکه علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به کانال تلگرامی https://t.me/namayesabz و یا به‌صورت حضوری به آدرس؛ ۲۲ بهمن، جنب پارک درخشان، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه، و برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی Park-ksh.ir متعلق به سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری مراجعه نمایند.

خبر جدید  تأسیس خانه فرهنگ و هنر استاد شهرام ناظری در کرمانشاه

علاقه‌مندان از ۳۰ بهمن ۹۶ تا ۲۰ فروردین‌ماه ۹۷ مهلت‌دارند برای حضور در این مسابقه ثبت‌نام کنند.

به گفته وی زمان داوری جشنواره انتخاب نمای سبز شهری از ۲۰ تا ۲۵ اردیبهشت ۹۷ و تاریخ برگزاری اختتامیه و اعلام نتایج و اهداء جوایز ۲۸ اردیبهشت ۹۷ در محوطهٔ تاریخی طاق‌بستان خواهد بود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه