17:06:59 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
مساجد و اماکن مذهبی صحنه پذیرای میهمانان نوروزی است
مساجد و اماکن مذهبی صحنه پذیرای میهمانان نوروزی است
گروه اجتماعی: رئیس تبلیغات اسلامی صحنه گفت: مساجد شهرهای صحنه و میانراهان برای پذیرایی و اسکان مسافران نوروزی تا پایان تعطیلات آماده هستند. حجت‌الاسلام سیف‌الله سبزی، رئیس تبلیغات اسلامی صحنه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، از آمادگی مساجد و حسینیه‌های شهرهای صحنه و میانراهان برای اسکان و پذیرایی از میهمانان نوروزی خبر داد.وی به

گروه اجتماعی: رئیس تبلیغات اسلامی صحنه گفت: مساجد شهرهای صحنه و میانراهان برای پذیرایی و اسکان مسافران نوروزی تا پایان تعطیلات آماده هستند.

حجت‌الاسلام سیف‌الله سبزی، رئیس تبلیغات اسلامی صحنه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، از آمادگی مساجد و حسینیه‌های شهرهای صحنه و میانراهان برای اسکان و پذیرایی از میهمانان نوروزی خبر داد.
وی به قرار گرفتن شهرهای صحنه و میانراهان در مسیر اصلی راه کربلا اشاره کرد و افزود: با هماهنگی به‌عمل آمده با روحانیون و ائمه جماعات مساجد و همچنین متولیان مذهبی، مسافران نوروزی می‌توانند در ایام تعطیلات نوروزی از فضای مساجد برای اقامه نماز و اسکان موقت استفاده کنند.
حجت‌الاسلام سبزی از جمله عوامل حضور مسافران نوروزی در صحنه را مردمان میهمان‌نواز و خون گرم این شهرستان توصیف کرد.
رئیس تبلیغات اسلامی صحنه تصریح کرد: مسجد امیرالمؤمنین(ع) محله ۳۰ متری در ابتدای ورودی شهر صحنه، مسجد امام حسین(ع) شهرک امام خمینی(ره) صحنه، مسجد امام خمینی(ره) گردنه بیدسرخ، مسجد جامع شهر میانراهان و نمازخانه شهرداری صحنه در ایام نوروز پذیرای میهمانان نوروزی هستند.
وی اظهار کرد: در طول ایام نوروز روحانی مستقر در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان صحنه آماده پاسخ به سوالات شرعی میهمانان نوروزی و همچنین اقامه نماز جماعت و پاسخگویی به سوالات مراسم اعتکاف است.
انتهای پیام

خبر جدید  مسابقات کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان کرمانشاه برگزار می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه