15:11:14 - دوشنبه 24 دسامبر 2018
مسکن مهر غم تسلی کنگاور در مرحله واگذاری به متقاضیان
مسکن مهر غم تسلی کنگاور در مرحله واگذاری به متقاضیان
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه افزود: ساکنان این محله غم تسلی یک ماه فرصت دارند به مسکن مهر جدید منتقل شوند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مر کز کرمانشاه مهرداد سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه در جلسه تعیین تکلیف جابه جایی اهالی محله غم تسلی به مسکن مهر کنگاورگفت: مسکن مهر غم تسلی بعد از سالها که مراحل ساخت آن به کندی پیش رفت، اکنون آماده بهره برداری و تحویل به متقاضیان است.
سالاری اضافه کرد: فرمانداری و شهرداری کنگاور نیز در خصوص فرصت یک ماهه جابه جایی ساکنان محل غم تسلی، که از امروز دوم دی ماه آغاز میشود اطلاع رسانی لازم را انجام دهند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه در ادامه پیشنهاد کرد: ۵۰ متقاضی اولیه که واحدهای خود را تحویل داده و به واحدهای جدید منتقل شوند، مبلغ ۵۰۰ هزار تومان توسط این معاونت پرداخت میشود.
او همچنین تاکید کرد: آن دسته از افرادی که در محدوده جابجایی قرار دارند و طی یک ماه آینده نسبت به تعیین تکلیف واحدهای مسکن مهر خود اقدام نکنند، مراتب به وزارت راه و شهرسازی اعلام تا تصمیم در خور در این زمینه اخذ شود.
فرماندار کنگاور نیز در این جلسه تاکید کرد: لازمه انتقال ساکنان به واحدهای مسکن مهر، تحویل واحدهای مسکونی غم تسلی بوده و پس از انتقال، ساختمانهای تپه غم تسلی تخریب و در اختیار شهرداری قرار خواهد گرفت.
خیراله خزایی افزود: با توجه به اینکه ساکنان این محله عموما از اقشار کم درآمد جامعه هستند، باید همه همت کنند تا شرایط جابه جایی به مسکن مهر جدید تسهیل و در اسرع وقت انجام گیرد.
محله غم تسلی کنگاور دارای بافت بسیار فرسوده و سخت گذر با شیب زیاد است و به علت آسیب پذیری بالا در صورت بروز حوادث غیرمترقبه، متحمل خسارات مالی و جانی سنگینی خواهد شد.
منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  افتتاح مدرسه شش کلاسه روستای ابودوجانه شهر ریجاب
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه