5:35:21 - پنج‌شنبه 24 ژانویه 2019
مسکن مهر مناطق زلزله‌زده متولی ندارد /لزوم واگذاری این پروژه به معاونان وزیر راه
مسکن مهر مناطق زلزله‌زده متولی ندارد /لزوم واگذاری این پروژه به معاونان وزیر راه
کرمانشاه_استاندار کرمانشاه با انتقاد از روند بازسازی مسکن مهر در مناطق زلزله‌زده گفت: این پروژه متولی مشخصی ندارد و باید به یکی از معاونان وزیر راه و شهرسازی واگذار شود.

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند ظهر امروز در جلسه شورای مسکن استان کرمانشاه که با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر برگزار شد، اظهار داشت: در مناطق زلزله‌زده استان بنیاد مسکن هنوز تعهد اتمام ساخت پروژه های مسکن مهر را نپذیرفته است.

وی با بیان اینکه ساخت واتمام این پروژه باید به یکی از معاونان وزیر راه و شهرسازی واگذار شود، افزود: بنده اعتقاد دارم این پروژه در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه متولی مشخصی ندارد.

استاندار کرمانشاه بیان کرد: باید تمهیدات لازم برای پرداخت تسهیلات بلاعوض ۱۸ تا ۲۰ میلیون تومان به این پروژه اندیشیده شود تا این پروژه‌ها تا پایان سال به اتمام برسد.

وی با انتقاد از اینکه هنوز تکلیف پرداخت این تسهیلات بلاعوض مشخص نشده است، گفت: تا پایان سال تنها دو ماه برای مشخص شدن این قضیه فرصت باقی است.

بازوند تصریح کرد: نباید برای انجام امور زیربنایی پروژه‌های مسکن مهر از مردم بخواهیم آورده خود را افزایش دهند چرا که زمانی دولت قول صاحبخانه شدن با پنج میلیون تومان را داد و امروز این مبلغ حتی به ۴۰ میلیون تومان هم می‌رسد.

وی با اشاره به پیشرفت ۵۵ درصدی پروژه مسکن مهر کرند بیان داشت: ساختمان های نیمه کاره مکن مهر در این شهر هم باید تعیین تکلیف شوند.

کد خبر ۴۵۲۱۸۸۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  آخرین وضعیت زلزله‌زدگان کرمانشاه/ آغاز اسکان دائم/ ابلاغ 845 میلیارد تومان تسهیلات بانکی
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه