11:17:28 - سه‌شنبه 29 ژانویه 2019
مسیر ۲۱ روستا در بخش فیروزآباد کرمانشاه بر اثر بارش باران سنگین مسدود است
مسیر ۲۱ روستا در بخش فیروزآباد کرمانشاه بر اثر بارش باران سنگین مسدود است
مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه از قطع را‌ه‌های ارتباطی ۲۹ روستا بر اثر بارش باران سنگین در چند روز گذشته خبر داد و گفت: مسیر ۲۱ روستا در بخش فیروزآباد کرمانشاه بر اثر بارش باران سنگین همچنان مسدود است.

جلیل بالایی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه با اشاره به بارندگیهای شدید کمتر از ۴۸ ساعت اخیر در سطح استاناظهار داشت: میانگین بارشهای اخیر در کل استان تاکنون به ۷۰ میلیمتر که بیشترین بارش یا ۱۶۰ میلیمتر مربوط به شهرستان پاوه و کمترین با ۳۰ میلی‎متر مربوط به شهرستان قصرشیرین بود.

وی با بیان اینکه بارش باران در ۲۵ سال اخیر کم نظیر بوده است، عنوان کرد: بارش باران علاوه بر اینکه باعث ایجاد افزایش سال زراعی به ۴۵۰ میلی‎متر شد، به دلیل همزمانی با باد شدید باعث شکستگی تیرهای چراغ برق در شهرستان کرمانشاه و سنقر کلیایی شد.

خبر جدید  شعار جوانگرایی باید به عمل تبدیل شود

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاهاز قطع برق در ۴۰ روستا و یک شهر بر اثر بارش باران در چند روز اخیر خبر داد و گفت: ۳۲ روستا و یک شهر برق آن‎ها وصل و ۸ روستا بعه دلیل قطعی ارتباط راه برق آنها همچنان قطع است.

بالایی با بیان اینکه بالا آمدن سطح آب به ویژه در پل‎هایی که در عرض و مسیر رودخانه‎ها قرا گرفتند به قطع ارتباط ۲۹ روستا انجامیده است، بیان کرد: راه ارتباطی ۸روستا بلافاصله باز شد و ۲۹ روستا در دهستان جلالوند بخش فیروز آباد تا دوساعت دیگر باز میشود.

وی از وقوع پنج مورد ریزش سنگ در محورهای اورامانات خبر داد و عنوان کرد: چهار مورد از این ریزش باعث مسدود شدن راهها نشد و در کمتر از نیم ساعت ریزشبرداری انجام شد و یک مورد در مسیر جوانرود به سمت سفید برگ منجربه مسدود شدن راه شد که یک لاین آن باز و لاین دیگر در حال باز شدن است.

خبر جدید  مرحوم آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی از نگاه مراجع عظام تقلید، نمایندگان ولی‌فقیه و اعضای مجلس خبرگان

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاهبا بیان اینکه به لطف خدا بارش سنگین چند روز گذشته خسارت جانی در پی نداشت، بیان کرد: یک خانم باردار در بخش فیروز آباد از طریق بالگرد دقایق پیش به بیمارستان کرمانشاه ملحق شد و بیمار دیگر در یکی از روستاهای بخش مرکزی که دچار تشنج و تب شده است در حال انتقال به بیمارستان کرمانشاه است.

خبر جدید  کارخانه آلاینده در ثلاث باباجانی کرمانشاه پلمب شد

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه