22:34:16 - یکشنبه 4 مارس 2018
مشکلات زنان تحت پوشش مرکز کاهش آسیب زنان در کرمانشاه بررسی شد
مشکلات زنان تحت پوشش مرکز کاهش آسیب زنان در کرمانشاه بررسی شد
به گزارش خبرنگار مهر، فضل‌الله رنجبر فرماندار کرمانشاه عصر امروز از مرکز کاهش آسیب زنان مرکز بهداشت واقع در محله منزه شهر کرمانشاه بازدید به عمل آورد. این بازدید به منظور بررسی مشکلات و نیازهای تعداد بیش از ۱۰۰ نفر از تحت پوششین مرکز مذکور باحضور تعدادی از نمایندگان ادارات مربوطه انجام شد. خبر جدید  کنترل

به گزارش خبرنگار مهر، فضل‌الله رنجبر فرماندار کرمانشاه عصر امروز از مرکز کاهش آسیب زنان مرکز بهداشت واقع در محله منزه شهر کرمانشاه بازدید به عمل آورد.

این بازدید به منظور بررسی مشکلات و نیازهای تعداد بیش از ۱۰۰ نفر از تحت پوششین مرکز مذکور باحضور تعدادی از نمایندگان ادارات مربوطه انجام شد.

خبر جدید  کنترل قیمت‌ها به روش‌های جدید نیاز دارد

رنجبر همچنین در جریان این بازدید عنوان کرد: طرح جمع آوری معتادان متجاهر از اواخر اسفند آغاز می‌شود و ظرفیت اردوگاه چشمه سفید با اتمام عملیات عمرانی افزایش پیدا کرده است.

وی گفت: طی هماهنگی انجام شده با دانشگاه علوم پزشکی، نماینده دادستان، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، نیروی انتظامی، بهزیستی و شهرداری کرمانشاه، بحث مداوای معتادانی که از نظر جسمی دچار بیماری های خاص هستند در دستور کار قرار می‌گیرد.

خبر جدید  ۲۰۰۰ مگاوات صرفه جویی در تابستان سخت

رنجبر افزود: دانشگاه علوم پزشکی از طریق مراکز ذیربط همکاری لازم برای مداوا و نگهداری معتادان متجاهر را به عمل خواهد آورد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه