11:59:39 - یکشنبه 19 مه 2019
مطالبات فرهنگیان کرمانشاهی تا نیمه خرداد پرداخت می‌شود
مطالبات فرهنگیان کرمانشاهی تا نیمه خرداد پرداخت می‌شود
کرمانشاه_مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: مطالبات فرهنگیان استان تا نیمه خرداد ماه سال‌جاری پرداخت می‌شود.

مجید یزدان پناه در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: طبق جلسه روز گذشته با معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش برای زمان پرداخت مطالبات فرهنگیان کرمانشاه قول پرداخت این مطالبات تا پایان ماه رمضان یعنی نیمه خرداد ماه قطعی است.

وی با بیان اینکه بر همین مبنا مطالبات تا سال ۹۶ فرهنگیان کرمانشاه پرداخت خواهد شد افزود: مطالبات فرهنگیان مربوط به سال های ۹۰ و ۹۱ و ۹۲ تسویه شده و به زودی مطالبات از سال ۹۳ تا ۹۶ نیز تسویه می‌شود.

خبر جدید  گران‌فروشی بیشترین تخلف بازار شب عید در کرمانشاه است

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با بیان اینکه مجموع مطالبات مذکور ۴۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است، گفت: به زودی شاهد پرداخت ۲۰ میلیارد تومان مطالبه باقی مانده به فرهنگیان هستیم.

وی خاطرنشان کرد: بلافاصله پس از پذیرفتن مسئولیت در این حوزه پیگیر مطالبات فرهنگیان تا سال ۹۶ شدیم و قول مساعد در این زمینه گرفته شد.

خبر جدید  تغییر ساعت کاری ادارات کرمانشاه از ۱۵ خرداد ماه

یزدان پناه با اعلام اینکه ۹ میلیارد تومان دیگر از مطالبات مذکور طی ماه جاری پرداخت شد، عنوان کرد: آموزش و پرورش به طور مداوم با مطالبات جدیدی مواجه است.

وی با بیان اینکه تنها مطالبه مربوط به سهمیه مناطق جنگی طی شش ماه سال قبل حدود ۴۰ میلیارد تومان است گفت: مطالبات فرهنگیان سرفصل‌های متعددی از قبیل پاداش بازنشستگان، حق الزحمه انتخابات، حق رزمندگی، حق شیفت، حق الزحمه مأموریت‌های اداری و … دارد.

کد خبر ۴۶۲۰۲۸۰


منبع :: مطالبات فرهنگیان کرمانشاهی تا نیمه خرداد پرداخت می‌شود

خبر جدید  رئیس پلیس آگاهی اسلام آباد غرب به شهادت رسید
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه