15:31:18 - شنبه 24 فوریه 2018
معارفه فرماندار جدید گیلانغرب با حاشیه‌های متفاوت
معارفه فرماندار جدید گیلانغرب با حاشیه‌های متفاوت
به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان گیلانغرب با حضور هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه امروز شنبه برگزار شد. در این مراسم، کورش محمودیان به عنوان فرماندار شهرستان گیلانغرب منصوب و معرفی شد. پیش از این فرهاد همتی سرپرست فرمانداری شهرستان گیلانغرب را عهده دار بود. در حین برگزاری این مراسم، برق سالن

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان گیلانغرب با حضور هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه امروز شنبه برگزار شد.

در این مراسم، کورش محمودیان به عنوان فرماندار شهرستان گیلانغرب منصوب و معرفی شد.

پیش از این فرهاد همتی سرپرست فرمانداری شهرستان گیلانغرب را عهده دار بود.

در حین برگزاری این مراسم، برق سالن قطع شد و برخی از حاضرین در جلسه که از وابستگان به احزاب اصلاح طلب بودند، با اعتراض هایی سبب به حاشیه رفتن جلسه شدند.

خبر جدید  با خروج آمریکا به شرایط اقتصادی بد قبل از "برجام" برنمی‌گردیم

در اقدامی عجیب برخی وابستگان احزاب اصلاح طلب برخلاف دستور جلسه که تودیع و معارفه فرماندار بود خواستار بیان مطالبات سیاسی خود شدند و می گفتند ما چون حامی دولت روحانی بودیم باید حرف بزنیم… اگر میدانستیم خفقان است که به سید محرومان رای می دادیم.

الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه نیز با تذکر به حاشیه سازی ها  اعلام کرد که گروه های رأی دهنده به آقای روحانی زیادند و این مراسم جای بحث های سیاسی نیست.

خبر جدید  پل کهنه بیستون نیازمندمرمت فوری است/همه چیز رابه اعتبار ربط ندهیم

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه