12:05:10 - شنبه 24 فوریه 2018
معدوم سازی ۸۰ کیلوگرم گوشت فاسد کشف شده در کرمانشاه
معدوم سازی ۸۰ کیلوگرم گوشت فاسد کشف شده در کرمانشاه
به گزارش خبرنگار مهر، صیاد غلامی امروز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی بازرسی های مستمر انجام گرفته از سطح واحدهای عرضه فرآورده های خام دامی کارشناسان شبکه دامپزشکی ۸۰ کیلوگرم گوشت قرمز و مرغ و سنگدان فاسد را از ۲ واحد صنفی متخلف کشف و ضبط کردند. خبر جدید  تزریق اعتبارات بیشتر به

به گزارش خبرنگار مهر، صیاد غلامی امروز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی بازرسی های مستمر انجام گرفته از سطح واحدهای عرضه فرآورده های خام دامی کارشناسان شبکه دامپزشکی ۸۰ کیلوگرم گوشت قرمز و مرغ و سنگدان فاسد را از ۲ واحد صنفی متخلف کشف و ضبط کردند.

خبر جدید  آزمایشگاه ژنتیک پزشکی کرمانشاه در برنامه کشوری تالاسمی عنوان عالی کسب کرد

وی با بیان اینکه این فراورده های خام دامی فاسد توسط کارشناسان دامپزشکی با اخذ حکم قضایی معدم سازی شد، افزود: در راستای تامین امنیت غذایی و سلامت شهروندان  بازرسی از واحدهای تولید، تهیه و توزیع فرآورده های خام دامی به صورت مستمر توسط شبکه دامپزشکی انجام می شود.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: شهروندان هنگام خرید فرآورده های خام دامی بسته بندی شده به تاریخ تولید و انقضاء محصولات، و یا ممهور بودن به مهر دامپزشکی حتما توجه کنند.

خبر جدید  طبیعت بهاری کرمانشاه

دکتر غلامی ضمن تاکید بر انجام نظارت ها و بازدیدهای مستمر شبکه دامپزشکی کرمانشاه بر فعالیت واحدهای مذکور و برخورد شدید با متخلفان از مردم نیز خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی موارد را از طریق شماره تماس ۱۵۱۲ و یا سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ با کارشناسان اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه در میان بگذارند.

خبر جدید  نمایشگاه ازدواج در پارک شبدیز کرمانشاه برگزار می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه