3:07:47 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
ملت ایران برای رسیدن به امنیت پایدار سختی ها را به جان می خرند
ملت ایران برای رسیدن به امنیت پایدار سختی ها را به جان می خرند
کرمانشاه – ایرنا – فرماندار کرمانشاه از ملت ایران به عنوان صاحبان اصلی انقلاب یاد کرد و گفت: ایران زنان و مردان بزرگی داشته و دارد که سختی ها را به جان می خرند تا امنیت پایدار باقی بماند.

به گزارش ایرنا، فضل اله رنجبر روز دوشنبه در جلسه بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی که با حضور بزرگان ایلات و طوایف شهرستان در سرسرای جلسات فرمانداری برگزار شد، از زحمات و نقش این اقشار در برقراری امنیت و حرکت در مسیر شهدای انقلاب اسلامی قدردانی کرد.
وی با اشاره به قرارگیری در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: براساس تاکیدهای رهبری و رییس جمهوری صاحبان اصلی انقلاب مردم بوده و هستند و این انقلاب ساده به دست ما نرسیده است.
وی یادآور شد، این انقلاب حاصل مجاهدت های امام راحل، روحانیت، مردم و حتی دوستداران امام (ره) در خارج از کشور بود که با تحمل سختی های فراوان به ثمر رسید.
فرماندار کرمانشاه ادامه داد: هم اکنون در مقطع حساسی از عمر انقلاب و نظام قرار داریم چرا که دشمن وارد جنگ اقتصادی شده است.
رنجبر با بیان اینکه اکنون شرایط با اواخر دولت دهم تفاوت دارد، افزود: رییس جمهوری آمریکا هرلحظه تصمیمات نابخردانه می گیرد و همواره مقام معظم رهبری تاکید می کنند که این دشمن قابل اعتماد نیست چنانچه با توجه به شرایط خاص جامعه و اقناع افکار عمومی، مذاکره ای مقتدرانه مذاکره داشتیم و دنیا برحق بودن ما را تایید کرده است.
رنجبر با اشاره به تاکید رهبری و ریاست جمهوری مبنی براینکه از این شرایط سخت هم عبور خواهیم کرد، ادامه داد: دشمن هر روز حلقه ها را تنگ تر می کند و وارد یک جنگ تمام عیار اقتصادی شده تا بتواند مردم را به خیابان بیاورد و ناامنی ایجاد کند ولی بدیهی است که ایجاد ناامنی در کف خیابان توسط فریب خوردگان هیچ گاه بهره اقتصادی نمی رساند و تاریخ فراموش نمی کند آمریکایی هایی که با پیام آبادانی وارد عراق شدند هیچ گاه به امنیت پایدار دست نزدند.
رنجبر افزود: هر روز شاهد ناامنی و کشتار در کشورهای همجوار ایران هستیم، ما در حال حرکت در مسیر پایدار اقتصادی بودیم ولی هجمه دشمن شرایط را سخت تر کرد.
وی اضافه کرد: دشمن برنامه ریزی کرده جشن ۴۰ سالگی انقلاب را نبینیم، حال باید این سوال پرسیده شود که آیا تحمل این شرایط بهتر است و یا روبرو شدن با شرایطی که به ناامنی کشور بیانجامد؟
وی تصریح کرد، بی شک هیچ فردی قسمت دوم را انتخاب نمی کند، بدیهی است که با توکل برخدا، مشکلات را دولت و ملت با حرکت در مسیر ولایت فقیه حل خواهند کرد.
او ادامه داد: هرجا که مردم حضور داشته باشند ناامیدی دشمن بیشتر است و هراندازه بتوانیم شور و نشاط را در جامعه تقویت کنیم به طور قطع دشمن عقب نشینی می کند و جشن ۴۰ سالگی انقلاب را با شور، شعور و شکوه خاص برگزار می کنیم.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

خبر جدید  اجرای بیانیه رهبری چهره دیگری از انقلاب را ترسیم می کند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه