15:48:09 - شنبه 24 فوریه 2018
مه غلیظ و محدودیت دید در محور اسلام آبادغرب به گیلانغرب
مه غلیظ و محدودیت دید در محور اسلام آبادغرب به گیلانغرب
سرهنگ حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: با اشاره به بارندگی‌های اخیر گفت: در حال حاضر سطح تمامی جاده ها لغزنده است و رانندگان باید احتیاط بیشتری داشته باشند.  وی افزود: در محورهای منتهی به منطقه اورامانات بارش برف داریم و رانندگانی که قصد سفر به این مناطق را دارند باید زنجیر چرخ

سرهنگ حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: با اشاره به بارندگی‌های اخیر گفت: در حال حاضر سطح تمامی جاده ها لغزنده است و رانندگان باید احتیاط بیشتری داشته باشند. 

وی افزود: در محورهای منتهی به منطقه اورامانات بارش برف داریم و رانندگانی که قصد سفر به این مناطق را دارند باید زنجیر چرخ همراه داشته تا در مواقع لزوم از آن استفاده کنند. 

خبر جدید  آموزش و پرورش از سرمایه انسانی به عنوان بالاترین سرمایه بهره مند است

رییس پلیس راه استان کرمانشاه افزود: در محور اسلام آبادغرب به سمت گیلانغرب نیز مه غلیظ و محدودیت دید داریم که رانندگان در این محور باید با احتیاط بیشتر و سرعت کمتری رانندگی کنند. 

حیدری با اشاره به تقویت نیروهای پلیس راه در سطح محورهای استان در پی شرایط جوی موجود، از استقرار ۶۰ گشت محسوس و نامحسوس در سطح راه‌های استان خبر داد. 

خبر جدید  دانشجویان زمینه‌ساز تقویت حضور مردم در مشارکت‌ها هستند

وی افزود: با توجه به شرایط جوی و بارندگی در سطح راه‌های استان و لغزنده بودن محورها از رانندگان تقاضا داریم با احتیاط بیشتری رانندگی کرده و از سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند. 

حیدری تصریح کرد: همچنین از رانندگان تقاضا داریم تا پیش از سفر حتما تجهیزات زمستانی همراه داشته و از سالم بودن سیستم گرمایشی خودرو اطمینان حاصل کنند. 

خبر جدید  کشف 57 هزار "دلار" قاچاق در کرمانشاه

رییس پلیس راه استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: خوشبختانه در پی بارش‌های اخیر تاکنون مورد تصادفی گزارش نشده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه