2:49:42 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
موج ناپایدار جوی از اواخر هفته وارد استان می شود
موج ناپایدار جوی از اواخر هفته وارد استان می شود
کرمانشاه – ایرنا – معاون هواشناسی اداره کل هواشناسی کرمانشاه گفت: موج ناپایداری به همراه وزش باد و رشد ابر از اواسط روز چهارشنبه وارد هوای استان می شود و تا روز پنجشنبه استقرار می یابد.

علی محمد زورآوند روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: احتمال ابری شدن و رگبارهای خفیف در نواحی جنوب شرق استان شامل شهرستان های کنگاور و صحنه طی ۴۸ ساعت آینده وجود دارد.
وی ادامه داد: تا اواسط روز چهارشنبه هفته جاری پدیده خاص آب و هوایی در استان مشاهده نمی شود و هنوز بارش چشمگیری در پایان هفته مشاهده نشده است.
زوراوند با بیان اینکه دمای هوا تا ۷۲ ساعت آینده پایین خواهد بود، گفت: حداقل دمای هوای امروز شهر کرمانشاه منفی سه درجه بوده است که تا امشب تقریبا به منفی چهار درجه هم خواهد رسید.
او اضافه کرد: حداکثر دمای هوای روز جاری هشت درجه بالای صفر است و حداکثر دمای هوا در روز آینده به ۹ درجه بالای صفر و حداقل دمای هوا به منفی سه درجه خواهد رسید.
معاون هواشناسی اداره کل هواشناسی کرمانشاه ادامه داد: گرمترین نقطه استان در روز گذشته سومار با ۱۵ درجه بالای صفر و سردترین نقطه استان سنقر با دمای منفی ۶ و چهار دهم بوده است.
میزان بارندگی سال زراعی جاری (۹۸-۹۷) در شهر کرمانشاه ۲۷۵٫۴ دهم میلی متر بوده که در مدت مشابه سال گذشته ۵۰٫۴ دهم میلی متر گزارش شده است.
سال زراعی اول مهر تا پایان شهریور است.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

خبر جدید  بارش برف مدارس چند شهرستان استان کرمانشاه را تعطیل کرد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه