9:51:40 - سه‌شنبه 23 آوریل 2019
مینی بوس حامل دختران دانش آموز کنگاوری واژگون شد
مینی بوس حامل دختران دانش آموز کنگاوری واژگون شد
معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه گفت: هشتمین دوره مناظرات دانشجویی با حضور تیم‌هایی از دانشجویان دانشگاه‌های استان از چهارم اردیبهشت آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه یزدان پناه مدیرکل آموزش و پرورش ایتان ضمن تایید خبر واژگونی مینی بوس حامل مینی بوس حامل دانش آموزان کنگاوری واژگون شددختران دانش آموز کنگاوری اظهار داشت: پیش از ظهر امروز یک دستگاه مینی بوس اجارهای که با رعایت قوانین اردویی به خدمت دبیرستان خدیجه کبری در آمده بود تا دختران متوسطه اول این دبیرستان را برای اردویی یک روزه به مقصد دربند صحنه منتقل کند در بین راه واژگون شد.
وی در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه ۱۲ دانش آموز پس از انتقال و چک آب کامل در بیمارستان معاون صحنه در صحت کامل به خانواده هایشان تحویل داده شدند.
یزدان پناه همچنین تصریح کرد: یک نفر از همکاران مدیر ما که آسیب جزئی در ناحیه گردن داشتند به همراه چهار دانش آموز دیگر برای اطمینان و نیز مداوای ثانویه به بیمارستان طالقانی منتقل شده اند که با توجه به اظهارات پزشکان حاضر این پنج نفر هم همین امروز به امید خدا مرخص خواهند شد.
در پایان مدیر کل آموزش و پرورش استان تاکید کرد این اردو با رعایت کامل مقرارات اردویی وزارت آموزش و پرورش برگزار شده است و تمام اصول و قوانین اردویی برای امنیت کامل دانش آموزان در آن رعایت شده بود.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  ظرفیت اسکان روزانه ۱۶ هزار مسافر نوروزی در اقامتگاه‌های استان
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه