14:14:08 - یکشنبه 25 فوریه 2018
نایب قهرمانی کرمانشاه در مسابقات منطقه ای هندبال مناطق شمال کشور
نایب قهرمانی کرمانشاه در مسابقات منطقه ای هندبال مناطق شمال کشور
مهدی حمیدیه در گفتگو با خبرنگار مهر، از نایب قهرمانی تیم هندبال نوجوانان کرمانشاه در مسابقات منطقه ای هندبال مناطق شمال کشور که در کرمانشاه برگزار شد، خبر داد. وی افزود: طی این رقابت ها، ما در آخرین رقابت به تیم تهران باختیم و پس از تهران در جایگاه دوم این رقابت ها قرار گرفتیم

مهدی حمیدیه در گفتگو با خبرنگار مهر، از نایب قهرمانی تیم هندبال نوجوانان کرمانشاه در مسابقات منطقه ای هندبال مناطق شمال کشور که در کرمانشاه برگزار شد، خبر داد.

وی افزود: طی این رقابت ها، ما در آخرین رقابت به تیم تهران باختیم و پس از تهران در جایگاه دوم این رقابت ها قرار گرفتیم و قزوین نیز سوم شد.

مربی تیم هندبال نوجوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: این رقابت ها از ۲ اسفند شروع شد و تا امروز ادامه داشت.

وی از از شرکت ۸ تیم برتر کشور در منطقه شمال، در این رقابت ها خبر داد و گفت: مسابقات در دو گروه ۴ تیمی تقسیم شد.

خبر جدید  ریزش کوه جان یک نفر را در گیلانغرب گرفت

این مسئول ادامه داد: دور اول کرمانشاه با تیم های قزوین، مشهدو قم هم تیم شد و گروه دوم نیز شامل تیم های تبریز، سنندج، تهران و تربت جام بود.

وی ۴ تیم مرحله نیمه نهایی را نیز شامل کرمانشاه، تهران، قزوین و تبریز دانست و خاطرنشان کرد: در پایان نیز تهران اول، کرمانشاه دوم و قزوین سوم شد.

لزوم حفظ سرمایه ورزشی استان کرمانشاه

حمیدیه گفت: خوشبختانه خیلی از تیم های شرکت کننده از موقعیت میزبانی ما در این رقابت ها تشکر کردند و تماشاچی ها نیز استقبال خیلی خوبی از این مسابقات داشتند.

خبر جدید  کشف کارگاه بزرگ مواد آرایشی غیر بهداشتی در کرمانشاه

وی ابراز امیداوری کرد، سال های بعد حمایت های بیشتری از هندبال استان شود تا در دورهای بعدی مسابقات با سطح بالاتری در حوزه ورزش هندبال در استان کرمانشاه برگزار شود.

مربی تیم هندبال نوجوانان استان کرمانشاه در خصوص کمبودها و مشکلات حوزه ورزش هندبال در استان نیز گفت: مشکل کل حوزه ورزش استان کمبود اعتبارات و منابع مالی است.

وی افزود: کرمانشاه در جایگاه والایی از نظر ورزش هندبال قرار دارد و در سالهای اخیر در مسابقات کشوری در رده های اول و بالا قرار گرفته است.

خبر جدید  شهید عباسی‌فرد افتخار جبهه مقاومت است

این مسئول تصریح کرد: ورزشکاران خوبی در این حوزه در استان داشته ایم و اکنون ۱۶ بازیکن استان در رده های کشوری و تیم های لیگ دست یکی بازی می کنند.

وی ابراز امیدواری کرد، اسپانسری اعتبارات مالی این ورزش در استان تقبل کند تا سرمایه های استان که در اینجا رشد کرده اند از دست نرود و نتیجه تلاش ها نصیب استان های دیگری نشود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه