10:38:12 - یکشنبه 14 جولای 2019
نباید به این رشد تدریجی شاخص‌ها دلخوش کنیم/ کرمانشاه “جهش” می‌خواهد
نباید به این رشد تدریجی شاخص‌ها دلخوش کنیم/ کرمانشاه “جهش” می‌خواهد
نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به بهبود شاخص های اقتصادی استان، یادآور شد: نباید به این رشد تدریجی دلخوش کنیم و باید بدانیم کرمانشاه برای توسعه نیازمند جهش است.

نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به بهبود شاخص های اقتصادی استان، یادآور شد: نباید به این رشد تدریجی دلخوش کنیم و باید بدانیم کرمانشاه برای توسعه نیازمند جهش است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، آیت الله محمود محمدی عراقی در جلسه امروز (۲۲ تیر) شورای برنامه ریزی استان با اشاره به بهبود شاخص های اقتصادی استان و با قدردانی از مسئولین به خاطر فعالیت های بسیاری که دراین زمینه داشته اند، تاکید کرد: باید حواسمان باشد که فریب این آمارها را نخوریم.

وی افزود: ما وضعیت بدی در شاخص های اقتصادی داشتیم و حال که چند رتبه وضعیتمان بهتر شده نباید احساس رضایت کرده و با همین سرعت فعلی پیش برویم.

خبر جدید  "محمدصالحی" بعد از 16 سال رفت/ "نصراللهی" رئیس شد

عراقی تاکید کرد: کرمانشاه تا رسیدن به نقطه مطلوب در زمینه شاخص های اقتصادی فاصله بسیار دارد و به نظر می رسد روند کار در این زمینه کُند است و باید به فعالیت هایمان شتاب بدهیم تا کرمانشاه هرچه سریعتر به وضعیت مطلوب نزدیک شود.

وی تصریح کرد: مسئولین نباید به این رشد تدریجی دلخوش کنند و باید بدانند کرمانشاه برای توسعه نیازمند جهش در یک یا چند بُعد اقتصادی است.

عراقی به ظرفیت های متعدد استان درحوزه جذب گردشگر اشاره کرد و افزود: گردشگری امروزه می تواند کلید توسعه استان باشد و دراین زمینه استعدادها و ظرفیت های قابل توجهی داریم.

نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر لزوم پیشروی استان به سمت گردشگری تخصصی گفت: با وجود ظرفیت های بسیار از جذب گردشگر در حوزه های آموزشی و درمانی غفلت کرده ایم.

خبر جدید  "بیوایمپلنت" کرمانشاه امسال به بهره برداری می رسد/ افتتاح "بیواتانول"؛ سال آینده

وی تصریح کرد: در حالی که بیش از ۳۰۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق داشته و ظرفیت خوبی نیز به لحاظ دانشگاهی داریم، آمارها نشان می دهد دانشگاه “فردوسی” مشهد بیشتر جذب دانشجوی عراقی را دارد و این درحالی است که قرار گیری در این جایگاه حق کرمانشاه است.

وی افزود: همچنین در بحث درمان آنطور که باید از ظرفیت و داشته هایمان استفاده نکرده ایم. اطمینان دارم کرمانشاه میتواند در گردشگری تخصصی رتبه اول کشور باشد و رسیدن به این نقطه کمی همت مسئولین را می طلبد.

نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه از شورای برنامه ریزی به عنوان مغز متفکر استان یاد کرد و افزود: به نظر  می رسد دربرنامه های این شورا آنطور که باید از ظرفیت مردمی استفاده نشده و اگر بخش مردمی را فعال کرده و ارتباط با مردم را تقویت کنیم، دسترسی به اهداف با سهولت بیشتری امکان پذیر خواهد بود.

خبر جدید  هنوز حکم "شهردار" جدید ابلاغ نشده/ احتمال ابلاغ حکم در هفته جاری

این مسئول همچنین از استاندار و اعضای شورای برنامه ریزی استان خواست تا کمیته ای برای انجام کارهای فرهنگی در این شورا تشکیل دهند و تاکید کرد: با کار فرهنگی، اقدامات در سایر حوزه ها با سهولت بیشتری انجام می شود.

 

انتهای پیام
منبع :: نباید به این رشد تدریجی شاخص‌ها دلخوش کنیم/ کرمانشاه “جهش” می‌خواهد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه