16:05:59 - شنبه 24 فوریه 2018
نبود اماکن اقامتی از مهمترین مشکلات در شهرستان هرسین است
نبود اماکن اقامتی از مهمترین مشکلات در شهرستان هرسین است
به گزارش خبرنگار مهر، ستاد تسهیلات سفر های نوروزی شهرستان هرسین به ریاست فرماندار تشکیل جلسه داد. در این جلسه امیر شاه آبادی فرماندار  شهرستان هرسین بر ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی و معرفی توانمندی های شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت: رونق بخشیدن به فضای کسب و کار ، معرفی جامع ظرفیت های

به گزارش خبرنگار مهر، ستاد تسهیلات سفر های نوروزی شهرستان هرسین به ریاست فرماندار تشکیل جلسه داد.

در این جلسه امیر شاه آبادی فرماندار  شهرستان هرسین بر ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی و معرفی توانمندی های شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت: رونق بخشیدن به فضای کسب و کار ، معرفی جامع ظرفیت های مهم تاریخی و گردشگری و پذیرایی از مسافران نوروزی می بایست بصورت جدی در دستور کار اعضای ستاد قرار گیرد. 

خبر جدید  اعلام محدودیت‌های ترافیکی روز قدس در کرمانشاه

 شاه آبادی همچنین بر ارتقاء وضعیت بهداشتی اماکن عمومی ، تاریخی و گردشگری در قبل و زمان تعطیلات نوروزی تاکید کرد.

 فرماندار هرسین عنوان کرد: از مهمترین مشکلات در شهرستان هرسین نبود اماکن اقامتی است و از شهروندان هرسینی درخواست می‌شود واحدهای مازاد و بلا استفاده خود را در ایام تعطیلات به این امر اختصاص دهند.

خبر جدید  افتتاح 500 واحد مسکونی مددجویان زلزله زده در کرمانشاه

فرماندار هرسین بیان داشت: ادارات خدمات رسان باید با توجه به ایام باقیمانده تا شروع تعطیلات و سفرهای نوروزی نسبت به آمایش تجهیزات و امکانات مورد نیاز خود اقدام نمایند.

 بررسی مصوبات جلسه گذشته، نصب تابلوهای راهنمایی برای گردشگران و تشکیل اکیپ های ویژه بازرسی از مهمترین موارد مطرح شده در این جلسه بود.

خبر جدید  محدودیت‌های ترافیکی پنجشنبه آخر سال در کرمانشاه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه