18:31:29 - دوشنبه 8 آوریل 2019
نخستین جشنواره استانی نمایشنامه‌خوانی پایداران کرمانشاه برگزار می‌شود
نخستین جشنواره استانی نمایشنامه‌خوانی پایداران کرمانشاه برگزار می‌شود
رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه گفت: نخستین جشنواره استانی نمایشنامه‌خوانی پایداران در کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، افشین آزادی ظهر امروز در نشستی خبری در محل حوزه هنری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: رویکرد مدیران فرهنگی، هنری و تئاتر استان بهره گیری از متون نمایشی متناسب با آیین ملی، ایرانی و سنتی و با موضوعات دینی در برگزاری جشنوارهها است.

رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره استانی نمایشنامهخوانی پایداران در کرمانشاه افزود: این جشنواره از بیستم فروردین به مدت یک هفته در ساعت ۱۵ و ۱۷ در مکان پلاتوی نمایش حوزه هنری استان کرمانشاه برگزار میشود.

خبر جدید  بیانیه گام دوم انقلاب، مسیری روشن برای پیمودن قله‌های پیشرفت است

آزادی افزود: شناسنامه با نویسندگی مهدی یوسفی، سولان با نویسندگی سحر شهبازی، فصل همدلی در عمق فاجعه با نویسندگی نعمتاله اسدی مرام، بانوی شگرف با نویسندگی ابراهیم مطیعی و نصرت با نویسندگی علی زیستی از جمله این آثار نمایشی است.

آزادی با اشاره به برنامههای هفته هنر انقلاب اسلامی گفت: تجدید میثاق با ائمه جمعه، دیدار با خانواده شهدا، غبارروبی مزار شهدا، اکران فیلمهای ارزشی، دیدار با هنرمندان و پیشکسوتان عرصه نمایش وعصر داستان انقلاب اسلامی از جمله برنامههای این هفته است.

خبر جدید  جلیلی: باید امید صادق را به جامعه تزریق کرد

رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه افزود: نشست تخصصی سینما کتاب با نمایش و تحلیل فیلم ناخدا خورشید و با حضور کارشناسان و هنرمندان این اثر در روز چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه در مکان سالن جلسات حوزه هنری استان کرمانشاه برگزار میشود.

وی از برپایی کارگاه تصویرسازی و نقاشی با موضوع دفاع مقدس و سیر اندیشه سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی در روز ۲۴ فروردینماه خبرداد و گفت: نشست پژوهشی با حضور پژوهشگران هنری در تاریخ ۲۵ فروردینماه ساعت ۱۵:۳۰ در کرمانشاه برگزار میشود.

خبر جدید  مدارس حوزه‌های انتخابیه کرمانشاه، اسلام‌آباد غرب و دالاهو فردا تعطیل است

رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه از برگزاری همایش تجلیل از بهمن پرورش قهرمان نامآور کرمانشاهی در تاریخ ۲۵ فروردینماه ساعت ۱۶ خبرداد و افزود: کارگاه فیلمنامهنویسی در هنرستان هنرهای زیبا در روزهای ۲۴ و ۲۵ فروردینماه ساعت ۱۰ صبح برگزار میشود.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه