11:50:36 - دوشنبه 26 فوریه 2018
نخستین دوره جایزه ادبی کرمانشاه برگزار می‌شود
نخستین دوره جایزه ادبی کرمانشاه برگزار می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری نخستین دوره جایزه ادبی کرمانشاه – یادبود احمد عزیزی- خبر داد. به گزارش ایسنا، حجت الاسلام رحیم جعفری اظهار کرد: این مراسم همزمان با نخستین سالگرد درگذشت احمد عزیزی شاعر انقلابی و با همکاری حوزه هنری، تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، ۱۶ اسفند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری نخستین دوره جایزه ادبی کرمانشاه – یادبود احمد عزیزی- خبر داد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام رحیم جعفری اظهار کرد: این مراسم همزمان با نخستین سالگرد درگذشت احمد عزیزی شاعر انقلابی و با همکاری حوزه هنری، تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، ۱۶ اسفند در محل تالار وحدت کرمانشاه برگزار خواهد شد.

خبر جدید  از فرصت‌سوزی رنج می‌برم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این مراسم از اولین رمان این شاعر انقلابی رونمایی خواهد کرد.

وی همچنین از رونمایی از چند اثر دیگر این شاعر انقلابی که به تازگی منتشر شده در این مراسم  خبر داد و گفت: «شون میلکان» اولین سروده‌های کُردی احمد عزیزی، «برق بلاغت» مجموعه‌ای از شطحیات احمد عزیزی و «گیسوان شب» اولین رمان احمد عزیزی با زبان شطحیات آثاری هستند که در این مراسم رونمایی خواهند شد.

خبر جدید  لزوم انجام کار جهادی در مساجد برای حل مشکلات مردم

 احمد عزیزی  ۱۶ اسفند سال ۹۵ به علت بیماری دار فانی را وداع گفت.

کفش های مکاشفه، شرجی آواز، خوابنامه و باغ تناسخ، ترجمه زخم، باران پروانه، رودخانه رؤیا، ملکوت تکلم و سیل گل سرخ از جمله آثار این شاعر انقلابی است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  آغاز بهره برداری و کلنگ زنی از ۳۲ طرح در گیلانغرب
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه