3:07:51 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
نخستین مجمع سلامت محله جعفرآباد برگزار شد
نخستین مجمع سلامت محله جعفرآباد برگزار شد
کرمانشاه – ایرنا – مسئول خدمات جامع سلامت محور کرمانشاه ، از برگزاری نخستین مجمع سلامت با هدف مشارکت مردم در راستای کمک به ارتقای سطح سلامت جامعه در محله جعفرآباد خبر داد.

به گزارش ایرنا، پروین سیابانی روز دوشنبه در این جلسه که در مرکز خدمات جامع سلامت جعفرآباد برگزار شد، گفت: مجمع سلامت محله براساس دستورالعمل هایی که دارد باید ماهانه یک بار با حضور همه اعضا تشکیل شود.
وی اظهار داشت: اعضای مجمع سلامت محله معمولا متشکل از شهردار و یا نماینده وی، نمایندگان ادارات دولتی و غیردولتی، سمن ها، خیران، اساتید و سایر ارگان های مربوطه هستند.
سیابانی از مجمع سلامت محله به عنوان نمونه ای از مشارکت مردم و همکاری های بین بخشی یاد کرد ، تا بتوان مشکلات محلات را اولویت بندی و در جهت رفع آن ها قدم برداشت.
وی به هم اندیشی بین مردم و بخش های دولتی و غیردولتی به عنوان یکی دیگر از اهداف این مجمع یاد کرد و افزود: این کانون ها با برنامه ریزی و راهبردهایی همچون آماده سازی زیرساخت های مورد نیاز، جمع آوری اطلاعات پایه ای محلات و تشکیل بانک اطلاعاتی برگزار می شود.
وی اضافه کرد: پیشنهاد می شود با توجه به نوپا بودن این مجمع، بهتر است نمایندگان معاونت بهداشتی در جلسات بعدی حضور یابند.
کانون های سلامت محله جعفرآباد، مسکن، گل نرگس در شهرک ژاندارمری، کوثر در منطقه ۲۲ بهمن و همچنین شهرستان روانسر توسط معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با همکاری معاونت بهداشتی و سایر دستگاه ها برگزار شده است.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای ۳۲ شهر و ۲ هزار و ۶۲۲ روستا است.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

خبر جدید  سرانه فضای کتابخانه های هرسین بالاتر از میانگین کشوری است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه