5:24:30 - پنج‌شنبه 24 ژانویه 2019
نخستین مسابقه لیگ کتابخوانی در دانشگاه‌های کرمانشاه برگزار می‌شود
نخستین مسابقه لیگ کتابخوانی در دانشگاه‌های کرمانشاه برگزار می‌شود
مسئول بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: نخستین مسابقه لیگ کتابخوانی با شرکت دانشجویان دانشگاه‌های کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، صلاح الدین قرهتپه در نشست هماهنگی برگزاری این مسابقه کتابخوانی که در بسیج دانشجویی کرمانشاه برگزار شد، ضمن تسلیت ایام فاطمیه به آموزههای دینی و سوابق فرهنگی، تاریخی ایرانیان در فرهنگ اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: وضعیت سرانه مطالعه در کشور نامناسب است و دستگاههای متولی فرهنگی در مباحث علم و مطالعه و سایر حوزههای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کوتاهی کردهاند.

خبر جدید  کرمانشاه| سایت وزارت آموزش و پرورش چه چیزی را تکذیب می‌کند؟

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه افزود: ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه بنابر اهمیت کتاب و کتابخوانی و ترویج کتابخوانی در سطح جامعه، براساسفرمایش مقام معظم رهبریاقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی در جهت بسط فرهنگ کتابخوانی در بین دانشجویان میکند.

قرهتپه نقش نهادهای فرهنگی اعم از آموزش و پرورش، دانشگاهها، صداوسیما را در رابطه با نشر کتابخوانی تأثیرگذار دانستو بیان کرد: با همفکری سایر دستگاههای اجرایی، دغدغه مقام معظم رهبری در موضوع کتابخوانی میان دانشجویان به تحقق عملی خواهد رسید.

خبر جدید  کرمانشاه| ۱۵ پس‌لرزه بعد از زلزله سومار رخ داده است

وی با بیان اینکه نهادینه کردن فرهنگ مطالعه نیاز یک جامعه است و اگر جامعهای از کتاب فاصله بگیرد از رشد علمی، معنوی و توسعه متوازن برخوردار نخواهد بود، عنوان کرد: یکی از مشکلات استان وضعیت سرانهمطالعه است که با توجه به پیشینه فرهنگی کرمانشاه به این مسئله بیش از پیش باید پرداخته شود.

خبر جدید  ۱۱ کاروان راهیان‌نور دانشجویی از کرمانشاه به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه، مسابقه کتابخوانی را فرصتی برای بهرهمندی دانشجویان از مطالعات کتابهای مفید دانست و گفت: با اطلاعرسانی مناسب زمینه حضور تمام علاقهمندان به کتاب و کتابخوانی در استان برای شرکت در مسابقه کتابخوانی مهیا میشود.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه