10:34:37 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
نداشتن برنامه برای حاشیه‌نشینان هزینه‌های زیادی به بارمی‌آورد
نداشتن برنامه برای حاشیه‌نشینان هزینه‌های زیادی به بارمی‌آورد
به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند امروز پنجشنبه در نشست بررسی زیر ساخت های راه و شهرسازی استان که در محل سالن تدبیر استانداری کرمانشاه برگزار شد، گفت: در بازآفرینی شهری باید به دنبال جذب مشارکت حداکثری مردم باشیم و برای جلب همراهی مردم باید برنامه ریزی و اجرا به گونه ای باشد که مردم

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند امروز پنجشنبه در نشست بررسی زیر ساخت های راه و شهرسازی استان که در محل سالن تدبیر استانداری کرمانشاه برگزار شد، گفت: در بازآفرینی شهری باید به دنبال جذب مشارکت حداکثری مردم باشیم و برای جلب همراهی مردم باید برنامه ریزی و اجرا به گونه ای باشد که مردم احساس ذینفع بودن کنند.

خبر جدید  دستگیری زورگیر محله 22 بهمن کرمانشاه توسط پلیس

وی افزود: در برنامه‌ریزی برای بازآفرینی شهری در شهرهای مختلف استان، طرح و اجرای برنامه ها باید به گونه ای باشد که برای مقابله با مشکلات شهرها، اهداف راهبردی و بلندمدت داشته باشیم.

استاندار کرمانشاه  با بیان اینکه تا موانع را از مسیر بازآفرینی شهری برنداریم، همه برنامه ها بی نتیجه خواهد بود، تصریح کرد: باید اعتراف کنیم که نتوانسته ایم مانع حاشیه نشینی شویم.

خبر جدید  کشف ۲۸۸ راس دام قاچاق در دو شهرستان شرقی استان کرمانشاه

وی تاکید و خاطرنشان کرد: بافتهای ناکارآمد چالش بزرگ مدیریت شهری در توسعه شهرها محسوب می‌شوند که هزینه های زیادی برای مدیریت شهری در پی دارد.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: اگر برای هدایت موجهای حاشیه نشینی، برنامه نداشته باشیم، خود حاشیه نشینان برنامه ریزی خواهند کرد و اصلاح رویه اشتباه آنها، هزینه های گزافی بر روی دست دولت خواهد گذاشت.

خبر جدید  دولت اگر سرانه کشور را عادلانه تقسیم کند بیکاری کرمانشاه حل میشود

وی افزود: باید بخش خصوصی در عرصه بازآفرینی شهری وارد میدان شود. حجم کار بازآفرینی شهری به حدی است که اجرای آن با تکیه بر اعتبارات و امکانات دولتی به‌تنهایی میسر نیست.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه