11:23:07 - پنج‌شنبه 10 ژانویه 2019
نرخ بیکاری در استان کرمانشاه با افزایش مواجه است
نرخ بیکاری در استان کرمانشاه با افزایش مواجه است
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده معتقدم نرخ بیکاری استان کرمانشاه برخلاف آمارهای منتشر شده به جای کاهش، با افزایش مواجه است.

احمد صفری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیان اینکه همچنان کرمانشاه عنوان بیکارترین استان کشور را یدک میکشد، اظهار داشت: بنده معتقدم آمار بیکاری استان کرمانشاه برخلاف آمارهای منتشر شده به جای کاهش، با افزایش مواجه است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: سئوالی که بنده از استاندار یا اداره کار دارم این است که در این یک سال چه کارخانهای در کرمانشاه تأسیس شده یا چه مجتمعی مورد بهرهبرداری قرار گرفته که با این اشتغال مسئولان دولتی اذعان به کاهش نرخ بیکاری داشته باشند.

خبر جدید  رکود در بازار طلای کرمانشاه/ کانال‌های خرید و فروش طلای دست دوم غیرمجاز است

صفریافزود: چه چیز جدیدی به اشتغال استان کرمانشاه اضافه کردهایم که با کاهش نرخ بیکاری در استان مواجه شده باشیم؟ بنده به آنها که این آمار را منتشر کرده و از آن دفاع میکنند میگویم که مردم از شما خیلی مطلعتر بودهواز ما مسئولان در درک واقعیت جلوتر هستند.

وی با بیان اینکه اگر ما احساس کنیم با این آمارها کلاه سر مردم میگذاریم در واقع کلاه سر خودمان گذاشتهایم،بیان کرد: مردم با وجود فضای مجازی بهطور جدی در جریان کارهای مسئولان هستند و اینکه براساس آمار نرخ بیکاریکرمانشاه ۶درصد کاهش داشته برای مردم استان محسوس نیست.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه تصریح کرد: از یک طرف میبینم که شهرکهای صنعتی یکی پس از دیگری تعطیل میشود و براین اساس بنده معتقدم با این بیکاری کنونی در استان کرمانشاه آمار بیکاری بیشتر شده تا اینکه کاهش پیدا کند.

خبر جدید  واژگونی یک ‌اتوبوس در محور کرمانشاه به کامیاران؛ ۱۶ نفر مصدوم شدند

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه