10:14:40 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
نرخ هتل‌های کرمانشاه در نوروز ۹۷ افزایش نمی‌یابد
نرخ هتل‌های کرمانشاه در نوروز ۹۷ افزایش نمی‌یابد
نایب رئیس اتحادیه هتل داران کرمانشاه گفت: برای نوروز ۹۷ هتل های استان افزایش قیمتی نخواهند داشت. سیروس گل عنبر در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، از آمادگی هتل های استان برای استقبال از میهمانان نوروزی خبر داد و اظهارکرد: هتل های استان در تمام روزهای سال خصوصا در ایام نوروز و پیک مسافرت‌های

هتل

نایب رئیس اتحادیه هتل داران کرمانشاه گفت: برای نوروز ۹۷ هتل های استان افزایش قیمتی نخواهند داشت.

سیروس گل عنبر در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، از آمادگی هتل های استان برای استقبال از میهمانان نوروزی خبر داد و اظهارکرد: هتل های استان در تمام روزهای سال خصوصا در ایام نوروز و پیک مسافرت‌های تابستان آماده پذیرایی از میهمانان هستند.
 
وی ادامه داد: در راستای خدمات دهی هرچه بهتر به میهمانان نوروزی، اکثر هتل های استان برای کارکنان خود دوره های آموزشی تدارک دیده اند.
 
نایب رئیس اتحادیه هتلداران استان کرمانشاه تصریح کرد: همچنین مراسم استقبال از میهمانان نوروزی در چند هتل استان برگزار می شود.
 
وی خاطرنشان کرد: هتل های کرمانشاه برای نوروز ۹۷ هیچ افزایش قیمتی نخواهند داشت.
 
گل عنبر همچنین یادآورشد: در استان کرمانشاه ۱۰ هتل، دو هتل آپارتمان و ۱۶ مهمانپذیر وجود دارد.
 
وی ظرفیت اسکان مسافران در این مراکز اقامتی را ۳۲۰۰ تخت اعلام  کرد و گفت: با راه اندازی فاز دوم هتل رسالت کرمانشاه تا پایان امسال حدود ۸۰ تخت به ظرفیت اسکان ما برای نوروز اضافه خواهد شد.
 
نایب رئیس اتحادیه هتلداران کرمانشاه اضافه کرد: در نوروز سال گذشته هتل های استان با افزایش ۱۵ درصدی مسافران مواجه شدند و بین ۵۰ تا ۸۰ درصد از ظرفیت های اقامتی ما در این ایام پر بود.

خبر جدید  دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در جمع برترین‌های دنیا

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه