11:35:54 - شنبه 27 آوریل 2019
نرم‎افزار جامع شهرسازی در شهرداری کرمانشاه اجرا می‎شود
نرم‎افزار جامع شهرسازی در شهرداری کرمانشاه اجرا می‎شود
عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه گفت: نرم‎افزار جامع شهرسازی طی امسال در شهرداری کرمانشاه اجرا می‎شود.

طیب حیدری در گفت‎وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، از راه اندازی سیستم جامع شهرسازی و تحولی عظیم در سیستم شهرسازی خبرداد و اظهار داشت: شفاف‎سازی، اعتمادسازی، صرفه‎جویی در وقت مردم، کاهش ترافیک و مراجعات مردی به شهرداری از اهداف راه‎اندازی نرم‎افزار جامع شهرسازی است.

وی با بیان اینکه مردم به نوعی از مراجعات مکرر به شهرداری خسته شده‏اند، عنوان کرد: با پیگیری‎های مکرر شورا و شهرداری کرمانشاه در سال ۹۸، یک نرم افزار جامع شهرسازی در شهرداری اجرا می‎شود که مراجعات افراد به شهرداری به حداقل ممکن می‎رسد.

خبر جدید  پیکر مطهر ۲۶ شهید دفاع مقدس از مرز سومار وارد کشور شد+ تصاویر

عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه با اشاره به اینکه مرحله اول این طرح در سطح منطقه دو شهرداری کرمانشاه به زودی اجرایی می شود، بیان کرد: مردم این منطقه ۲۴ ساعت شبانه روز به طرح‏های توسعه دسترسی پیدا می‎کنند و در صورت موفقیت این طرح، کل شهر از سیستم نرمافزار جامع بهره‎مند می‏شوند.

خبر جدید  حوزه هنری در خط مقدم تحقق بیانیه گام دوم انقلاب ایستاده است/ لزوم تدوین دانشنامه کرمانشاه

حیدری از تلاش شبانه‎روزی شهرداری کرمانشاه برای راه‏اندازی این سیستم خبر داد و گفت: به طور حتم اگر حمایت‎های شهرداری کرمانشاه، رئیس شورا و اعضای شورای شهر و همراهی مدیران مناطق شهرداری نبود این طرح اجرایی نمی‎شد.

عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه با اشاره به اینکه نرم‎افزارشهرسازی،هفتاد درصد از مراجعات مردم به شهرداری را کاهش می‎دهد، بیان کرد: یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای اجرایی شدن این نرم افزار هزینه شده است.

خبر جدید  قطعی آب در ۲۷ روستای ثلاث باباجانی/ آب ۸ روستای کرمانشاه وصل شد

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه