14:46:56 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
نسبت به معرفی شهدا به نسل امروز کوتاهی کرده ایم
نسبت به معرفی شهدا به نسل امروز کوتاهی کرده ایم
به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند امروز سه شنبه به شهرستان هرسین سفر کرد. وی در بدو ورود در گلزار شهدای این شهرستان حضور یافت و با گل افشانی و غبار روبی مزار  شهدا بار دیگر با آرمان های شهدا و انقلاب تجدید میثاق کرد.  دیدار با خانواده شهدای شهرستان از دیگر برنامه های سفر

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند امروز سه شنبه به شهرستان هرسین سفر کرد.

وی در بدو ورود در گلزار شهدای این شهرستان حضور یافت و با گل افشانی و غبار روبی مزار  شهدا بار دیگر با آرمان های شهدا و انقلاب تجدید میثاق کرد.

 دیدار با خانواده شهدای شهرستان از دیگر برنامه های سفر استاندار به شهرستان هرسین بود.

خبر جدید  درگیری‌های مداوم با یک تیم تروریستی داعش در غرب کشور

وی در این سفر و در دیدار با پدر شهیدان حشمت الله و احدالله محسنی گفت: خانواده شهدا مایه افتخار نظام و چراغ راه ملت هستند.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه نسبت به معرفی شهدا به نسل امروزی کوتاهی کرده ایم، افزود: رسانه ها نقش مهمی در انتقال ایثار، رشادت و از خودگذشتگی شهدا به مردم و نسل جوان دارند.

خبر جدید  جهیزیه مزدوجین مناطق زلزله‌زده را سپاه تهیه و اهدا می‌کند

افتتاح پروژه گاز رسانی به ۲۶ روستای این شهرستان که بصورت نمادین مشعل گاز روستای کهریز با اعتبار ۶/۶۰۰ میلیارد تومان روشن و افتتاح خواهد شد، از دیگر برنامه‌های سفر استاندار به شهرستان هرسین است.

افتتاح تعاونی شماره ۴۶۰۶ تولید خوراک دام با اعتبار ۳ میلیارد تومان و افتتاح کارخانه پشم شویی با اعتبار ۴ میلیارد تومان از دیگر برنامه های سفر یکروزه استاندار کرمانشاه به شهرستان هرسین است.

خبر جدید  درخشش دانش‌آموزان کرمانشاهی در مسابقات کشوری قرآن کریم

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه