12:24:58 - سه‌شنبه 21 مه 2019
نسبت دادن مشکلات کنونی به ناکارآمدی نظام خواست دشمنان است
نسبت دادن مشکلات کنونی به ناکارآمدی نظام خواست دشمنان است
کرمانشاه_ وزیر اطلاعات نسبت دادن مشکلات کنونی کشور به ناکارآمدی نظام و دولت را خواسته دشمنان و به ویژه آمریکا دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سید محمود علوی ظهر امروز سه شنبه در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه نسبت دادن وجود مشکلات به ناکارآمدی دولت و نظام را خواست دشمنان به ویژه آمریکا دانست و اظهار داشت: باید در مقام توصیه افکار عمومی مردم را با اقدامات عامل اصلی دشمنی استکبار علیه نظام آگاه کرد و در مقام عمل با تدبیر امور بر مشکلات غلبه نمود.

وی با اشاره به شرایطی که دشمنان علیه کشورمان و حتی منع پرواز از کشورهای همسایه و محدودیت واردات و صادرات ایجاد می‌کنند، گفت: مسؤولان و رسانه‌ها این گونه بیان کنند که دشمنان درصدد به زانو درآوردن کشور هستند و مردم وارد میدان می‌شوند و از این پیچ تاریخی به سلامت عبور می‌کنند.

خبر جدید  تورهای گردشگری رایگان برای مسافران نوروزی برگزار می‌شود

وزیر اطلاعات بر انسجام ملی، همدلی و همزبانی بیشتر مسئولان تاکید کرد.

وی در ادامه سخنان خود با تبریک زادروز سبط اکبر رسول خدا (ص)، حضرت امام حسن مجتبی (ع) به حضرت ولی عصر (عج)، رهبر انقلاب، و خدمتگزاران مردم شریف این خطه از میهن اسلامی با ابراز خرسندی از حضور وجود در شهر فقها، شهدا و انسان‌های وارسته به فراگیری آموزه‌های علمی و عملی زندگی امام مجتبی (ع) تاکید کرد.

حجت الاسلام علوی امام حسن (ع) را نماد عقلانیت، نخبگی، وقار و سیادت دانست و افزود: لازمه امامت تنها قیام نیست بلکه گاهی اوقات قعود ائمه اطهار (ع) راهبرد پیروان خواهد بود و فقط همراهان اهل بیت (ع) و ولی فقیه به صلاح خواهند رسید.

خبر جدید  محرومیت‌زدایی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است

وی شرایط امام حسن (ع) را آزمون ولایتمداری توصیف کرد و گفت: آنان که قعود و دستور به صلح آن حضرت را برنتافتند در این آزمون نمره قبولی نگرفتند و می‌خواستند دیدگاه خود را به آن حضرت تحمیل کنند بنابراین همواره موفقیت انقلاب تبعیت از ولایت است و با این شرط می‌توان از پیچ‌های سخت عبور کنیم.

وزیر اطلاعات در ادامه سخنان خود در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه با اشاره به شرایط دوران حکومت امیرالمومنین علی (ع) گفت: بروز مشکلات آن دوران نتیجه سنگ اندازی ها و دسیسه‌های دشمنان بود اما غفلت و بی بصیرتی مردم موجب شکست رهبر بی بدیلی همچون امیرالمومنین (ع) شد و آن حضرت از بی وفایی و نافرمانی کوفیان به ستوه آمد.

خبر جدید  نقش استان‌های مرزی در ارتباط با کشورهای همسایه حائز اهمیت است

وی عدم همراهی مردم را یکی از عوامل عدم موفقیت حکومت امیرالمومنین (ع) و امام حسن مجتبی (ع) دانست و عنوان کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری امام مجتبی با توجه به شرایط جامعه قهرمانانه‌ترین نرمش تاریخ را برای حفظ و بقا اسلام از خود نشان داد.

وزیر اطلاعات در پایان با تقدیر از مدیر سابق اداره کل اطلاعات استان کرمانشاه، مدیرکل جدید این اداره را معرفی و منصوب کرد.

کد خبر ۴۶۲۲۶۹۸


منبع :: نسبت دادن مشکلات کنونی به ناکارآمدی نظام خواست دشمنان است

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه