21:06:53 - شنبه 17 فوریه 2018
نشست خبری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در کرمانشاه
نشست خبری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در کرمانشاه
گروه فعالیت‌های قرآنی- معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه از برگزاری نشست خبری باموضوع برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در تاریخ ۱۰ اسفندماه در کرمانشاه خبر داد. محسن کرمیان، معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، از برگزاری نشست خبری با موضوع برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم

گروه فعالیت‌های قرآنی- معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه از برگزاری نشست خبری باموضوع برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در تاریخ ۱۰ اسفندماه در کرمانشاه خبر داد.

محسن کرمیان، معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، از برگزاری نشست خبری با موضوع برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم در تاریخ ۱۰ اسفندماه در کرمانشاه خبر داد و گفت: نشست خبری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن صبح یکشنبه ۲۹ بهمن‌ماه در سالن جلسات اداره اوقاف و امور خیریه استان باحضور مدیران کل اوقاف و امور خیریه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون قرآن و عترت استان و رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه کرمانشاه برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه برگزاری آزمون‌هایی از این دست با هدف صیانت جوانان در برابر هجمه‌ها است، افزود: در راه برگزاری این آزمون می‌توان گام‌های مؤثرتری نسبت به سال‌های قبل برداشت و مجموعه اقدامات مشترک دو نهاد فرهنگی و قرآنی در مسیر ایجاد موج قرآنی در جامعه است.
کرمیان تصریح کرد: آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم پنج‌شنبه ۱۰ اسفندماه به صورت مشترک در سراسر کشور برگزار می‌شود.
معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه به برگزاری مشترک این آزمون برای اولین‌بار به صورت مشارکتی اشاره کرد.
وی در پایان اظهار کرد: به‌منظور برگزاری هرچه بهتر این آزمون باید هم‌گام قدم برداریم تا نتایج مطلوبی در این مسیر کسب کنیم.

خبر جدید  واگذاری پروژه‌های راکد کرمانشاه به بخش خصوصی به رونق اقتصادی کمک می‌کند

انتهای پیام/

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه