12:55:38 - شنبه 3 فوریه 2018
نشست سبک زندگی اسلامی در کرمانشاه برگزار شد
نشست سبک زندگی اسلامی در کرمانشاه برگزار شد
گروه معارف: نشست سبک زندگی اسلامی ویژه مربیان پرورشی و مدیران مدارس نواحی سه‌گانه آموزش و پرورش کرمانشاه برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، نشست سبک زندگی اسلامی ویژه مربیان پرورشی و مدیران مدارس سه‌گانه نواحی آموزش و پرورش کرمانشاه در سالن جلسات بنیاد حفظ آثار برگزار شد.در این نشست طاهره باقری،

گروه معارف: نشست سبک زندگی اسلامی ویژه مربیان پرورشی و مدیران مدارس نواحی سه‌گانه آموزش و پرورش کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، نشست سبک زندگی اسلامی ویژه مربیان پرورشی و مدیران مدارس سه‌گانه نواحی آموزش و پرورش کرمانشاه در سالن جلسات بنیاد حفظ آثار برگزار شد.
در این نشست طاهره باقری، مشاور و عضو جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه با اشاره به لزوم ترویج سبک زندگی اسلامی، گفت: ارزش‌های سبک زندگی اسلامی باید در بین خانواده‌ها و نسل جوان ترویج داده شود.

خبر جدید  لزوم توسعه شبکه ریلی برای ایجاد رونق تجاری در استان کرمانشاه

نشست سبک زندگی اسلامی در کرمانشاه برگزار شد
وی به لزوم انجام اقدامات فرهنگی به‌منظور ترویج این سبک در جامعه اشاره و اظهار کرد: اقدامات فرهنگی به زمان طولانی نیاز دارد و این موضوع حساسیت اقدامات فرهنگی در این مسیر را بالا می‌برد.
باقری افزود: توجه به سبک زندگی اسلامی و ترویج آن در جامعه ضروری است و اقداماتی که انجام می‌گیرد باید به این سمت سوق یابد.
مشاور و عضو جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه به رسالت خطیر فعالان عرصه امور تربیتی و پرورشی در زمینه‌ فرهنگی و تبیین سبک زندگی اسلامی اشاره و امر یاد شده را محوری‌ترین وظایف این قشر ارزشی دانست.

خبر جدید  انفجار لوله انتقال گاز اتیلن غرب /رانش زمین علت آتش‌سوزی بود

نشست سبک زندگی اسلامی در کرمانشاه برگزار شد
وی گفت: شناخت درست موضوع و برنامه‌ریزی برای ترویج الگوهای اسلامی زندگی در سطح مدارس و دیگر حوزه‌های اجتماعی از جمله موارد و نکاتی است که باید در شرایط کنونی مد نظر فعالان این بخش باشد.
مشاور و عضو جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه تصریح کرد: آموزش و پرورش نهادی مؤثر در مسیر فراهم کردن زمینه تحقق سبک زندگی اسلامی مورد نظر مقام معظم رهبری می‌تواند باشد.
باقری درادامه بر ضرورت انجام کار فرهنگی در بحث معرفی سبک زندگی اسلامی تأکید و دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان را مخاطب ویژه این بحث دانست.

خبر جدید  افتتاح ۳ طرح بهداشتی و درمانی با اعتبار ۲۲۱ میلیارد ریال

نشست سبک زندگی اسلامی در کرمانشاه برگزار شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه