10:37:15 - جمعه 23 فوریه 2018
نشست شورای مرکزی جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه
نشست شورای مرکزی جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه
گروه معارف- نشست شورای مرکزی جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه در گیلان‌غرب برگزار شد. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، نشست شورای مرکزی جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه در سالن جلسات شهرستان گیلان‌غرب برگزار شد.در ابتدای این نشست افسانه تیرانداز، دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه در جمع فعالان تأثیرگذار این شهرستان درخصوص آگاهی‌بخشی به قشر

گروه معارف- نشست شورای مرکزی جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه در گیلان‌غرب برگزار شد.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، نشست شورای مرکزی جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه در سالن جلسات شهرستان گیلان‌غرب برگزار شد.
در ابتدای این نشست افسانه تیرانداز، دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه در جمع فعالان تأثیرگذار این شهرستان درخصوص آگاهی‌بخشی به قشر بانوان و آشنایی فعالان با آسیب‌های فرهنگی در این شهرستان به ارائه مطالبی پرداخت.
تشکیل بانک اطلاعاتی جمعیت بانوان فرهیخته کرمانشاه
وی با بیان اهداف فعالیت این جمعیت افزود: این جمعیت با هدف همکاری، هماهنگی، همسویی و تعمیق و گسترش فعالیت‌های بانوان فرهیخته و فعال در عرصه دینی استان آغاز به‌کار کرده است.

خبر جدید  مدارس نوبت عصر سرپل ذهاب تعطیل شد

نشست شورای مرکزی جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه
تیرانداز از جمله فعالیت‌های این جمعیت را شناسایی و ساماندهی بانوان اهل قلم و متخصص عنوان کرد و از تشکیل بانک اطلاعاتی این جمعیت در استان خبر داد.
درادامه بتول محمدی، رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه در این نشست، گفت: یکی از وظایف اعضاء جمعیت شناسایی و بررسی آسیب‌های اجتماعی و ارائه راه‌کار در این زمینه است.
رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه اظهار کرد: بانوان فرهیخته با گام نهادن در مسیر آگاهی‌بخشی به جامعه در راه اصلاح، جامعه را به‌سمت سلامت هدایت می‌کنند.
محمدی افزود: بی‌هویت کردن جامعه اسلامی یکی از نقشه‌های دشمنان اسلام است و در این مسیر برای دوری جستن از لغزش‌ها باید با عمل به فرائض دینی به مقابله با مکر دشمنان بپزدازیم.

خبر جدید  افتتاح خانه "سیاه چمانه" در شهر نوسود

نشست شورای مرکزی جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه
انتهای پیام/

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه