13:28:48 - دوشنبه 5 فوریه 2018
نشست مشترک روسای ادارات قرآنی منطقه غرب کشور برگزار شد
نشست مشترک روسای ادارات قرآنی منطقه غرب کشور برگزار شد
گروه فعالیت‌های قرآنی: نشست مشترک روسای دفاتر قرآنی ادارات کل ارشاد اسلامی و روسای ادارات امور قرآنی ادارات کل اوقاف در استان‌های کرمانشاه، کردستان، ایلام، خوزستان، لرستان و همدان به‌میزبانی کرمانشاه برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، نشست مشترک روسای ادارات قرآنی منطقه غرب کشور صبح امروز در سالن جلسات اداره‌کل اوقاف

گروه فعالیت‌های قرآنی: نشست مشترک روسای دفاتر قرآنی ادارات کل ارشاد اسلامی و روسای ادارات امور قرآنی ادارات کل اوقاف در استان‌های کرمانشاه، کردستان، ایلام، خوزستان، لرستان و همدان به‌میزبانی کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، نشست مشترک روسای ادارات قرآنی منطقه غرب کشور صبح امروز در سالن جلسات اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه برگزار شد.
این نشست باحضور روسای ادارات امور قرآنی و روسای دفاتر قرآنی منطقه غرب و جنوب غرب کشور با محور برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن انجام شد.
در ابتدای این نشست مرتضی خدمتکار، دبیر ستاد اجرایی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم و مدیر آموزش معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به برگزاری مشترک آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، گفت: آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم از برنامه‌های مهم معاونت قرآن و عترت است و امسال این برنامه با مشارکت سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار خواهد شد.

خبر جدید  دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه دانشجو می‌پذیرد

نشست مشترک روسای ادارات قرآنی منطقه غرب کشور برگزار شد
وی افزود: در مسیر برگزاری این آزمون به‌صورت مشترک نگاه ایجاد شده و این مسیر در راستای تحقق انسجام فعالیت‌های قرآنی در سطح کشور و استان‌ها است و باید هماهنگ، منسجم و راهبردی عمل کنیم.
خدمتکار با بیان اینکه مخاطبان اصلی مسابقات، برنامه‌ها و فعالیت‌های قرآنی مردم هستند و باید نسبت مشخصی داشته باشند، گفت: بروز و ظهور فعالیت‌های قرآنی باید به‌گونه‌ای باشد تا مردم دلگرم به ورود به عرصه این فعالیت باشند.
دبیر ستاد اجرایی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم اظهار کرد: با همکاری برای اجرای مشترک این آزمون در کشور طلیعه خوبی رقم زده شد که ماه عسل آن زحمات استان‌ها است.
مدیر آموزش معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به اهداف برگزاری این نشست نیز اشاره و عنوان کرد: امروزر نشست روسای قرآنی ارشاد و اوقاف منطقه غرب و جنوب غرب کشور برای ایجاد هماهنگی و رفع نواقص برای برگزاری هرچه بهتر آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در ۱۰ اسفندماه برگزار شد.
دبیر ستاد اجرایی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با هماهنگی رضایت خاطر حداکثری شرکت‌کنندگان در این آزمون را فراهم کنیم.

خبر جدید  محفل انس با قرآن در مسجد جامع گیلان‌غرب

نشست مشترک روسای ادارات قرآنی منطقه غرب کشور برگزار شد
خدمتکار با اشاره به آمار ثبت‌نام شرکت‌کنندگان برای حضور در این آزمون در سطح کشور از کرمانشاه به‌عنوان استان پیشرو و هماهنگ با برنامه‌های این آزمون یاد کرد.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد تا برگزاری این آزمون با مشارکت سازمان اوقاف گامی مؤثر برای برگزاری برنامه‌های گسترده در سطح کشور به‌صورت مشترک باشد.

خبر جدید  افزایش 129 درصدی کشفیات سرقت در سنقر

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه