10:28:58 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
نظارت‌های شدید بر مدیریت‎ها، عامل وضعیت نامناسب فضای کسب و کار
نظارت‌های شدید بر مدیریت‎ها، عامل وضعیت نامناسب فضای کسب و کار
به گزارش خبرنگار مهر،  کیوان کاشفی امروز در نشست فعالان اقتصادی استان کرمانشاه با رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به ایجاد خسارات وارده به استان در پی وقوع زلزله از تلاش ها و کمک های اتاق های بازرگانی سراسر استان به این مناطق تشکر کرد. وی گفت: بر اساس برآوردهای انجام شده ۴٫۸ میلیارد

به گزارش خبرنگار مهر،  کیوان کاشفی امروز در نشست فعالان اقتصادی استان کرمانشاه با رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به ایجاد خسارات وارده به استان در پی وقوع زلزله از تلاش ها و کمک های اتاق های بازرگانی سراسر استان به این مناطق تشکر کرد.

وی گفت: بر اساس برآوردهای انجام شده ۴٫۸ میلیارد تومان از اتاق های بازرگانی سراسر ایران به زلزله زدگان کمک شد.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره مزیت های استان بیان داشت: در حوزه تجارت علی رغم تنزل در سال های اخیر همواره جزو رده های ۶ و ۷ کشور بودیم.

خبر جدید  اپراتورهای تلفن همراه بخشی از مبالغ بالای دریافتی را صرف ارتقاء زیرساخت‌ها کنند

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه به پتانسیل های حوزه کشاورزی استان اشاره کرد و افزود: در برخی محصولات همچون نخود و دام زنده در رده های اول کشور قرار داریم و در بحث آب با وجود طرح عظیم سامانه گرمسیری به نسبت مشکلات کمتری داریم.

وی با بیان اینکه در حوزه صنعت با ۹۰۰ واحد صنعتی در  شرایط متوسطی قرار داریم، گفت: البته در حوزه گردشگری و معدن با وجود پتانسیل‌ها ضعیف هستیم و سرمایه گذاری کمتری صورت گرفته اما در حال توسعه است.

خبر جدید  سوگواره یاس نبوی در 22 بقعه شاخص کرمانشاه برگزار می‌شود

کاشفی، وجود ۳ واحد پتروشیمی و یک پالایشگاه را از دیگر ظرفیت های استان برشمرد و تصریح کرد: پالایشگاه آناهیتا با وجود گذشت چندین سال هنوز مغفول مانده است.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه اصلی ترین چالش استان را نرخ بالای بیکاری عنوان کرد و گفت: در فضای کسب و کار هم وضعیت خیلی خوبی نداریم و سایه سنگین نظارت های شدید دستگاه های نظارتی همچون بازرسی و دیوان محاسبات بر روی مدیریت ها باعث این شرایط کسب و کار است و مدیران چندان قادر به تحرک نیستند و روند کند شده است.

خبر جدید  تانکر حمل سوخت در کرمانشاه آتش گرفت

وی بیان داشت: برای دعوت از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی لیستی تهیه کرده ایم تا در سال آینده از آنها دعوت کنیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه