11:17:39 - دوشنبه 7 ژانویه 2019
نظارت ضعیف سبب افزایش قیمت مصالح ساختمانی در استان کرمانشاه شد
نظارت ضعیف سبب افزایش قیمت مصالح ساختمانی در استان کرمانشاه شد
رئیس اتحادیه اتصالات ساختمانی کرمانشاه گفت: نظارت بر بازار عرضه مصالح ساختمانی در استان کرمانشاه ضعیف است و این موضوع سبب افزایش قیمت‌ها می‌شود.

فتاح رسولی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به افزایش ۱۰۰ تا ۲۰۰ درصدی قیمت اتصالات و مصالح ساختمانی در استان کرمانشاه اظهار داشت: قیمت لوله و اتصالات ساختمانی در مقایسه با چند ماه گذشته ۱۱۰ درصد افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه در بین مصالح ساختمانی سیمان به دلیل کنترل بیشتر و استفاده از ارز ۴۲۰۰ تومانی افزایش قیمت کمتری معادل ۱۳ درصد نسبت به سایر مصالح داشته است عنوان کرد: طی این مدت قیمت لوله پلیکا ۱۳۰ درصد و قیمت شیرآلات ۳۵ تا ۴۰ درصد افزایش داشته است.

خبر جدید  امام‌جمعه کرمانشاه: اقدام تروریستی زاهدان به‌دلیل ناراحتی دشمن از راهپیمایی ۲۲ بهمن است

رئیس اتحادیه اتصالات ساختمانی کرمانشاه افزود: در این مدت قیمت گچ ۳۰ درصد، ماسه ۱۱۰ درصد، کاشی ۵۰ تا ۱۰۰ درصد و اجناس خارجی ۲۰۰ درصد افزایش داشته است.

رسولی با بیان اینکه قیمت مصالح ساختمانی باید از مبدأ کنترل شود گفت: برای کاهش قیمت در این زمینه باید قیمت مواد اولیه و اقدامات افرادی که ارز ۴۲۰۰ تومانی را دریافت میکنند کنترل و از ورود کالای مورد نظر اطمینان حاصل شود.

خبر جدید  رونق تولید| ۱۷۰۰ میلیارد تومان نقدینگی کشور به سمت رونق تولید هدایت شود

وی با اشاره به اینکه عدهای سودجو به افزایش قیمت در بازار مصالح ساختمانی دامن میزنند بیان کرد: برخی با وجود اینکه مصالح ساختمانی را از قبل خریداری کردهاند با افزایش قیمت دلار آن را با قیمت بالاتر عرضه میکنند اما با کاهش دلار قیمتها را کاهش نمیدهند.

رئیس اتحادیه اتصالات ساختمانی کرمانشاه با بیان اینکه نظارتها بر بازار مصالح ساختمانی بسیار ضعیف است افزود: اقدامات انجام شده برای مقابله با گرانفروشان بازدارنده نیست و چنانچه با متخلفان به صورت قاطع برخورد شود به طور قطع قیمتها کاهش مییابد.

خبر جدید  ۳۶ درصد از دانشجویان جهاد دانشگاهی جذب بازار کار شده‌اند

رسولی با اشاره به اینکه ۴۸ واحد سنگفروشی به دلیل زلزله متحمل خساراتی شدهاند عنوان کرد: برای پرداخت تسهیلات یا جبران خسارت واحدهای سنگفروشی تاکنون اقدامی انجام نشده است.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه